Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Cijene goriva u BiH!!! (pad, porast)

Član
ev hifa na bistriku jos 2,36 dok je gazprom na 2,11 na barama,sto se tice sipanja goriva i ja sam svugdje sipao i najbolje mi se pokazalo na hifi ovdje na bistriku i nije los el tarik
 
Član
Na petrolu danas 2.36,znaci z 0.5 jeftinije,ako jos ne spuste to je neprimjetno.Da je normalna drzava cijena bi bila 2km plafon.
 
Super Moderator
Aha, nisam znao.

Nisam imao nikakvih problema sa gorivom na Hifi, bar što se benzina tiče :)


jest jest, svaki od njih ima svoj dio i svaki je za nesto zaduzen i rade jako dobro i posteno. kod nas recimo ima ljudi koji samo zimi sipaju na hifi, a dok ugrije odu na druge pumpe koje su jeftinije 5 feninga recimo, al im ta nafta zimi smrzne a sa hife ne smrzne :)
 
Član
Sipam skoro hodinu dana dizel na hifi. I cijelo vrijeme kontam zeza me malo protokomjer na autu . igrom slucaja naspem na INI od tad sam rekao hifu obilazim u sirokom luku a da ne pominjem ove privatne benzinske kod nas kao sto su sultanBenz , škaljo , šabanovic idr... Imam jos volju da probam omw al nema kod najbliza mi je u Tuzli.
 
Član
Bas da vidim koliko ce ostati ovako niske,ali eto kod nas jos nikakvih promjena nema 2.31, cijene iste...
 
Da se i ja uključim :)
Naime svi koji hvale Hifu imaju pravo kod njih i jest ko ono da kazemo OK gorivo mada nije to to sto se plaća
Uglavnom da vam razbijem nediumicu oko kvaliteta (10 puta isao sam na ture po gorivo) i to bas za Hifu (pomagao vozacu ljudi voze non-stop) svi prodavaci naftnih derivata uvoze gorivo s jedne kamare nebitno ko je u pitanju EP OMW itd svi isto gorivo dobiju samo oprema ako nevalja cisterna ili sam tank za skladistenje filteri i ostalo zbog tih stvari negdje valja a negdje ne valja gorivo ;)
I da u Doboju prije 20 dana benzin bio 2.12 a na Hifi kooja je udaljena 5 kilometara 2.35 ;)
 
Super Moderator
Ja samo tvrdim za naftu na hifi. U radne masine sipam njihovu naftu, a te masine rade na planini i rezervoari goriva su vani, izlozeni niskim temperaturama. I na preko -20 nikad nije ni pomislila da zaledi nit je pravila probleme a nista se u nju ne dodaje :)
 
Top