Board computer

Board computer

Član
Ne moze biti autodata, taj program sluzi samo za informacije o dijelovima na vozilu, elektricne seme svega i svacega, to nije dijagnostika,...samo ti vidi pa mi javi a ja cu ti na PP ostalo reci
 
Član
vazi otici cu sutra do druga pa da vidim koja mu je dijagnostika i da to pokusam rijesiti pa ti javljam sta je bilo.pozz.
 
Član
druze iso sam kod druga na dijagnostiku i usli smo u navigaciju i tamo mi stoji kod00002 i kad ukucamo tvoj kod 05402 potvrdimo opet se vrati stari kod a pokazuje neku gresku da navi nije u kontaktu sa istrument tablom.onda izvadimo navi i imamo sta vidjeti. unutra ima crveni dzek koji uopste nije ukljucen u navigaciju iz razloga sto je bio od mcd navi i sad ne pase jer je na ovoj navi skroz drugaciji ulaz a i gps antena nije ukljucena jer nije isti dzek.sad bih trebo naci tajdzek pa da prespojim ali to je tesko naci.pa ako imas kakav savjet pomagajjjjj.poz i izvini.
 
Član
a kakav druze da ti dam savjet osim da nadjes te dzekove...gdje...ja stvarno ne znam, probaj il na otpadu ili na e-bay-u, a sto se tice koda to je najmanji problem, kad dodje do toga meni treba par informacija o autu tj npr limuzina ili karavan i tako to,...ali otom potom.., pozz
 
Član
druze poz, danas smo spojili dzek sa navigacijom uz pomoc zica prateci semu na navigaciji i nakon toga na dijagnostici nije vise prikazivao gresku ali na displeju na bordu i dalje nema ispirivanja informacija. kad smo usli na navigaciju i nasli coding tu ne moze da prodje onaj tvoj kod vec samo mogu kodovi 00001 00002 00003 i to je to pa sad neznam sta mu je.izvinh jos jednom
 
Član
Vcds. To sto si ti napisao jednostavno nije moguce da ne moze. Idi nekom ko zna bolje raditi dijagnostiku i nek ti upari navigaciju nije to puno para. Ocigledno ti drug ne moze to odraditi jer za dobrog elektricara to je previse lagano. Izvini drug ne znam stvarno kako ti pomoci
 
Top