BMW Project - Komentari

BMW Project - Komentari

Legend
pravo nisi normalan i ides u krajnost :D
svaka cast za zivce , treba ovo napraviti ipak ..... privodi to vise kraju , bas me zanima kako ce sjesti

bimer ko bimer je bombona , samo bi mu odlicno sjele 9x16 ...... i bilo bi jos tek bolje

sve u svemu samo polako dalje ;)
 
Član
pravo nisi normalan i ides u krajnost :D
svaka cast za zivce , treba ovo napraviti ipak ..... privodi to vise kraju , bas me zanima kako ce sjesti

bimer ko bimer je bombona , samo bi mu odlicno sjele 9x16 ...... i bilo bi jos tek bolje

sve u svemu samo polako dalje ;)

Hvala druze :D znas i sam po sebi kad je auto u pitanju da zivaca ima na bacanje po tom pitanju :D ja se jos i odmorim ovako kad nesto na njemu radim :)
Budem navrnuo do Cazina uskoro :D de ako nije problem samo prebaci mi u PP broj da te mogu zovnuti :)

A juce ni danas nisam nista na tabli radio ova kisa pada pa nemam gdje, u garazi ne mogu uprasi sve zivo hahaha pa eto nadam se da ce biti sada ljepseg vremena pa da se moze zavrsiti tabla :)

Sto se tice feluga mu bi sjele 9J kakve 16-ske :D borbet one petokrake sto svi stavljaju na e30 mi se iskreno ne svidjaju, previse su staromodne i kockaste... ali ih ni nema iskreno finih za uzeti da su 9J, a i sto ima je preskupo je kod nas :p ja nadjem za manje para nego kod nas feluge koje su nove i jos dobijes garanciju pismenu, i jos 8x16 prednje a zadnje 9x16, samo trebam naci nekog ko mi moze dovuci ih iz Amerike :D jer njihova dostava dodje koliko i feluge :confused:
 
Legend
poslao sam ti

mislis na borbet A ,.... jeste malo ih je vrijeme ubilo :)

samo naprijed i lagano , gledaj da iduca investicija budu felge jer to mu nenormalno treba i tek tad ce biti heben e30
sretno dalje ;)
 
Član
Pah za sada imam ove svoje sad cu ih lakirati u bijelo, evo gume mi dolaze za njih takoda ovu sezonu ostaju ove feluge na njemu :p nazad i naprijed imam distancere tako da i ne izgledaju lose na njemu :D jedinosto trebam jeste ici doooooole :D
 
Član
Druže možeš li mi reć ako ti nije problem čime obrađuješ pur pjenu? Ja sam mislio prvo skalperom ili nožem ručne pile za željezo, a onda željeni oblik šmig papirom
 
Član
Druže možeš li mi reć ako ti nije problem čime obrađuješ pur pjenu? Ja sam mislio prvo skalperom ili nožem ručne pile za željezo, a onda željeni oblik šmig papirom

Ja sam druze obradjivao pur pjenu sa skalperom i sa nozem od blonsika, sa nozem od blonsika kad treba vece povrsine skinuti a kad treba ono fino oblikovati i precizno onda sam isao skalperom a mozes i smirglom ali ne grubim da se ne ruta puno i to je to :)
 
BHT Ovisnik
drama radovi, samo meni nekako oci nemoguce bodi ovi branici, neznam zasto, dali mi ovaj kao krom na njima il sto odbija od neek agresivnosti pa mi izgleda klasika il sto, da li mozes to ofarbat u boju auta il nesto :D i kad ce vise ta tabla da vidimo kako ce to da lezi unutra !
 
Član
Hahahaha ma i meni isto ovi branici :D ma moram te branike ofarbati u crnu mat jer je krom poceo blijediti... i ostale krom lajsne preci smao folijom crnom.

Tablu gitam sutra i nastavljam sa radovima samo dok postavim spojler na gepeku i odmah prelazim na nju, sad kazu da ide par dana finih pa ce se raditi :D i meni se nekako oteglo ali kad je vrijeme bilo katastrofa pa se nije moglo raditi :bored:
 
Član
evo da i ja komentarisem , mogu li rec da mi se uopste ne svidja? :) nije moj stil al opet drago mi je da furas svoje nesto ALI cijenim ulozen trud svaka cast
 
Član
Svidja mi se boja feLgi...ne znam kako i na koji nacin mislis to uraditi ali naredjivam ti da zakucas auto !!! :D
Deee aktiviraj se,dosta je bilo off road-a ;)
Znaci fleksa,opruge,nove,bez opruga,rezanje,prepravljanje,blabla sta vec....deeee,pa stvarno je vrijeme da legne...ajd zdrao' :D
 
Član
hahaha a najjaci :D pravicu opruge, nasao sam firmu koja pravi opruge po narudzbi i onda cemo da napravimo jedne opruge i da cucne na njima :D

Boja feluga je obicna bijela (akril) :D
 
Top