BMW-ovi na snijegu :D

BMW-ovi na snijegu :D

Član
E46 320ci, 17ke nove zimske Sava, u nedelju iz Budve preko Mostara do BL, kisa, sunce, snijeg, mecava u Bugojnu nista ni sekunde nije bilo prb :)
 
Član
Ma otisao sam 1. januara u Budvu onako spontano sa ekipom pa smo u nedelju malo i zurili nazad da nas ne stigne snijeg :) Sledeca tura javim se ;)
 
BHT Ovisnik
Ljudi moji pa i terenci su RWD-AWD. Mislim svaki ozbiljniji terenac uz AWD je i RWD,a znamo da VAG grupacija nikada nije imala ozbiljnog terenca :p
 
Član
Momci imao sam E60 peticu
Nikakvih problema nema ako imas mozga,Bmw obicno voze momci koji vole gasati i kaze odnijelo ga DOBRE GUME i problem rijesen.
Ali opet naravno da je razlika kad 4ku golfa vozim,dobre gume i pun gas hehe
 
Član
Na kraju dodjosmo do zakljucka da xdrive, 4motion, quattro i ne trebaju nam samo dobre gume i gdje god hoces. Sjecam se komsija e39 530d nove gume nije mogao izac sa parkinga a covjek citav zivot voza bmw.
 
Član
Z5pW2uF.jpg


Slika iz 2008, u to vrijeme pojam bilo auto ali eto nije mu se dalo sa ovog parkinga :D
 
Koja glupost, danas sa 18kama ljetnim gumama presao 50 kilometara bez problema, snjeg toliki ko na slici sto je anes_mo kolega postao, naravno da se moze ako se oce, ako neko ne vjeruje nek se javi da mu posaljem slike , vozim bmw e46 318i.
 
Top