BMW-ovi na snijegu :D

BMW-ovi na snijegu :D

Član
Bas mi djeluje kao da se ukopao u snijegu :D

Platak_BMW_1000253S1.jpg


Otisao covjek da nadje ekipu da ga izguraju iz snijega :D
 
Član
Gledajuci gornju sliku i ovu, po svemu se poklapaju auti. Sumnjam da je neko nasao sliku bas identicnog pa Photoshopirao.
 
Član



Frendovi danas isli na Radusu...ako je ikome poznata ta planina..u blizini sela Pidris i grada Prozor-Rama...Danas oko podne inace grnjace nisu ocistile taj predio ceste nikako...Popeli se skroz na vrh do skijalista i Hotela Radusa...Nove zimske gume na oba BMW-a...Ja poslje posla probao sa Golfom..potrajalo je dok nisam zivce pogubio na jednom prevoju samo sam se okrenuo i nazad..nije imao snage da gura vise snijeg..Tako da BMW zimi moze sa malo znanja :D
 
Član
Problem je što ljudi misle da je suv=terenac :D
A sport utility vehicle (SUV, sometimes called a sports utility wagon) is a vehicle similar to a station wagon or estate car that is usually equipped with four-wheel drive for on-road or off-road ability. Some SUVs include the towing capacity of a pickup truck with the passenger-carrying space of a minivan or large sedan.
 
Ma ovo je vrhunska definicija.
Ipak BMW X5 ima iste terenske sposobnosti kao NissanPatrol, to su ista vozila :D
 
Član
"Ervin Stilin, voditelj skijališta Platak koje je u nedjelju ujutro na svojim web-stranicama uputilo poziv vozaču da ukloni atomobil sa skijaške staze, kaže da im se Amir Hodžić istog dana javio, došao s prijateljima i pokušao izvući automobil, no zbog dubine snijega u tome nisu uspjeli."

http://ekstremno.org/2016/01/19/amir-hodzic-parkirao-bmw-nasred-skijalista-nisam-tatin-sin/

Rekoh ja zapeo, ni jarani tu ne pomazu kad BMW zapne u snijegu :D
 
Član
"Ervin Stilin, voditelj skijališta Platak koje je u nedjelju ujutro na svojim web-stranicama uputilo poziv vozaču da ukloni atomobil sa skijaške staze, kaže da im se Amir Hodžić istog dana javio, došao s prijateljima i pokušao izvući automobil, no zbog dubine snijega u tome nisu uspjeli."

http://ekstremno.org/2016/01/19/amir-hodzic-parkirao-bmw-nasred-skijalista-nisam-tatin-sin/

Rekoh ja zapeo, ni jarani tu ne pomazu kad BMW zapne u snijegu :D

Trebao je i familiju povest :D

“Lud sam za autima, lud sam za motorima, volim snijeg. Došao sam u subotu oko 10-11 navečer malo isprobati vožnju po snijegu. Nisam znao da je snijeg toliko dubok, oko 30 centimetara, i zaglavio sam”,

Na 30cm snijega covjek zaglavio, kolege sa foruma voze sa ljetnim gumama na toliko snijega samo sa laganim gasom, vec na 50cm trebaju im zimske gume :D
 
Trebao je i familiju povest :D

“Lud sam za autima, lud sam za motorima, volim snijeg. Došao sam u subotu oko 10-11 navečer malo isprobati vožnju po snijegu. Nisam znao da je snijeg toliko dubok, oko 30 centimetara, i zaglavio sam”,

Na 30cm snijega covjek zaglavio, kolege sa foruma voze sa ljetnim gumama na toliko snijega samo sa laganim gasom, vec na 50cm trebaju im zimske gume :D
odvadi jarane
 
Top