Bmw e90 320d M-paket by Taaky

Bmw e90 320d M-paket by Taaky

Član
Joj matero!
Kako sam ja glup sto sam jos ovdje i citam ove gluposti, trebam ko ostala stara ekipa ugasi profil i cao!
Ima li teme da neko nije dvicu spomenuo i odmah lavina tinejdzera prica o kubikazama i konjima o kojima samo moze da sanja navece i baca ga u prazno!
 
Član
Da je 90 konja covjek se voza ko gospodin u autu koje se njemu svidja. I ako postoji dvica koja je brza od ovog, ona je i dalje dvica i moze bit samo brza od njega nista drugo. Jebo vas dan pametni, seretu covjeku za auto od 16x konja, pa de dozovite se. Izmisljate toplu vodu. I nemoj se molim te pravdat kako imas bmw kod kuce, molim te. Vec idi baci se na magistralu nek te udari kakav bmw i to cr bit najblize sto ces ikad pric ovakvom bmwu. Koliko se iznervira MRS.

Drug svaka cast na bmw da se navozas, boja mi se posebno svidja. Crveni mi je u nekom race fazonu skroz.:D cestitam jos jednom.
 
Član
Hvala puno druze . Malac je valjda naucio vise lekciju sto se tice kur*cenja maglom i dosta oko njega zatrpa mi se tema radi :D
 
Član
13882514_908681622569124_8221547118614476181_n.jpg

Too ispade ovako nekako..ma bmw je ko curica sjedi i uzivaj..:D
 
Član
Nisam vidio niti jedan e90 crvene boje, baš ga izvlači boja. Ne sviđa mi se općenito e90, niti dizel al daleko od toga da ovo nije mašina od auta. Sve na mjestu, od opreme do izgleda. Neka je sretno sa autom
 
Član
Hvala lijepo svima :D Ta crvena sa malom tablicom je iz mostara ,ista boja je bas ali je na nju nedavno napakovan facelift kad je svezana oko bandere bila i ima style128 felgice i bolesna je
 
Ma bmw je top...od boje opreme ocuvanosti motora sve...a ovo kubikaza i koliko konja...za sta mu treba vise od 163ps..nisu kod nas toliko dobri putevi da mozes i tih 163 iskoristit s kamoli vise...
Puno predjenih km bez kvarova...
 
Član
Prelijep ti je auto, boja je posebna, prelijepo izgleda.
Neka je sa srećom i da te posluži, ;)
 
Top