Bmw e90 320d M-paket by Taaky

Bmw e90 320d M-paket by Taaky

Član
Drug, čestitam na kupovini. Taj motor je odličan za normalnu vožnju, ponekad ga stisnut do poda. Svi ostali sa dvicama, neka vozaju dvice i dalje...
 
Član
Ovaj touareg123 sere na sve strane.

Ps bmw je top, baci dobro poliranje i eto ta sociva nemoj da zaboravis. Imao sam takav auto sa istim motorom, meni nije trebao jaci , brzi je od 90% auta a tih 90% su cetvorke i pasati od 66-96 kw
 
Član
Jako zanimljiva boja na e90 neznam dali sam uopce ikad vidio uzivo ovo. M6 felga bude saka u oko. Em je stara za ovaj auto em isfurana. Taj 2.0d je sasvim pristojan i elastičan motor i za svako dnevnu upotrebu vise nego dovoljan. Uvijek se to moze cipnut ako vlasnika smaraju duje, mada sumnjam da ga more dvojke dok prdi u kozi, pod klimom i vozi se na tempomatu slušajući glazbu

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
 
Član
Joj komentara i govana, svi ovi naučnici voze minimalno 3.0 pa su stručni za pisati? Ne vjerujem... Nek' je sretan BMW, i još boljeg da uzmeš aBd kad ti taj dosadi. Lutka je ;)
 
Član
Ne udje 2 dana na forum kad 3 stranice ispisane :D oci mi ispadose
touraeg123 ,salzem se s tim da je tebi relativno malo , meni sasvim dosta 163ks a naravno da bi zelio vise da imam ali ja puno gledam koliko je auto skupo za odrzavati ,
I ovaj motor uopste se ne moze nicega postidit na nasim cestama jer je vecina 100-130ks , tako da nema problema .
Uskoro ce ici i i remap na 200ks tako da samo polako
Benzin mi nije dosadio i jos se nikad nisam navikao na dizela i da mi "kljakce" ali sta bi .
Ostalim hvala na zeljama i lijepim rjecima .
Auto se lagano radi sve sitnice tako da na proljece kad dodju 18ke abd bude gotovo u grubo .
Za vikend je zatamnjen i naprijed ali nisam imao vremena lijepo uslikati
image uploading site
free picture hosting
free photo upload
upload pics
 
Član
Ja sam nedavno imao priliku da kupim bmw 120D isto crveni ko tvoja trica. Odlucih se za nesto kompletno drugo, sada mi je po malo zao. Stvarno mi je ta Japano rot ostala u ocima. Sta reci po meni vrh auto, prelijep, prelijep dizaj table, raspored pedala.. Barem sto se mene tice.
 
Član
Ovaj touareg123 sere na sve strane.

Ps bmw je top, baci dobro poliranje i eto ta sociva nemoj da zaboravis. Imao sam takav auto sa istim motorom, meni nije trebao jaci , brzi je od 90% auta a tih 90% su cetvorke i pasati od 66-96 kw

Gleda skutera od 50 ccm a malo mu 163ks, a vjerovatno nema ni polozeno za auto .
 
Super Moderator
Ja glupe rasprave, tacno ne vjerujem, smjesno...nemam komentara

Nek je sa srecom fino izgleda, M6 felge nikako :)
 
Član
Hvala kolege svima :) nisam htio da ulazim u raspravu sto se tice konjaze , svak ima svoje i neko to previse forsira kao da se rodio u autu sa 250ks ali eto . Svi vozimo sta nam dzep dozvoljava
Da da boja mu je predobra , iskreno boja i m paket su me osvojile i rekao sam samo on ,i eto sreca me posluzi
 
Član
Hvala kolega , bice iduce proljece-ljeto dok se zavrse ostale stvari oko njega ,najvjerovatnije style 128 ali o tom po tom do tog trenutka necu da razmisljam o felgama
 
Član
De druze, perverzija. Sa srecom u puno km zelim. Znam kako si cetvorku sredio, tako da pratim garazu :)
 
Top