BMW E46... ///M

BMW E46... ///M

IKO

Član
extra bmw samo naprijed i kupi neke druge felge ove od M6 samo sto jos na yugu ne stavljaju
 
Član
adi187 je napisao(la):
Kakv stroj :icon_eek::cool: Exzta je auto ne prodaji ovo ostavi unucima :D;)


:lol: imam ja gurat jos dosta dok dozivim unucad :lol: al definitivno ostavljam nek ima malac da sta provoza kad napuni 18 to je za jedno 17 godina :D (old timer-a nek voza) :icon_biggrin:


Iko je napisao(la):
extra bmw samo naprijed i kupi neke druge felge ove od M6 samo sto jos na yugu ne stavljaju


To si u pravu definitivno ;) , iskreno receno planiro sam neke uzimat ali nikako da naletim u BiH-u da ih nadem (losi smo na izboru) imal ko kakve mocne crne 18-ske da prodaje sa sivim ili crvenim obrucom i da su krakovu uvuceni. :icon_rolleyes:
 
Član
Ne bijh ja mijenjo felge super i na ovim izgleda ;) dzabe bacat pare :D

Imaju na PIK-u od M3 one 18'' one nisu lose :icon_smile:

A spojler prodaj evo komsij Ademu nek stavi na svog :D
 
Član
Pa ha M6 ha M3 isto mi ga dode, ostavio bi ja njemu ove u cosak a navrno neke druge cisto da malo promijenim i vidim kako izgleda na drugim mocnim felgama ......

Adem ce da navrne spojler kad tad :)
 
Član
ako te zanimaju AC schnitzer 10.5 x18 i 9x18 1000eura ful sredjene

images

ili OZ Haman Motorsport 10.5 i 9.5 x18 1100eura pa koje ti budu zanimljive javi se :)
hamann_005.jpg



slike su simbolicne sa neta jer felge jos nisu gotove pa ako si prava musterija moze se pricati
 
Član
Ekstra je bmw,za mene jedan od najljepsih bmw-a...:icon_biggrin:
Samo mala zamjerka za spojler na gepeku meni se osobno nesviđa,preporucio bi ti orginal M-ov ljepse bi izgledao...;)
Pozz i sretno..:)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ako te zanimaju AC schnitzer 10.5 x18 i 9x18 1000eura ful sredjene

images

ili OZ Haman Motorsport 10.5 i 9.5 x18 1100eura pa koje ti budu zanimljive javi se :)
hamann_005.jpg



slike su simbolicne sa neta jer felge jos nisu gotove pa ako si prava musterija moze se pricati

Joj dobri su ovo modeli samo mene vise privlaci drugi tip ajde kad nadem na netu sliku postavicu ovdje sta ustvari trazim.

Hvala



Ako bi doslo do toga da ja nekom listam novcanice za felge onda to mora bit nesto kao ove na slikama. Zanima me takode vase "strucno" misljenje. Ove na slici konkretno receno su Voolium V2 :D

Naravno mislim na ovu desno na slici :icon_biggrin:

8f875b577b9f511b7b042490a1b3a821.jpg


d7a37b73b6d6edef9ad9d2b81aa139ff.jpg


A nebi se puno dvoumio i ovakve da navrnem :D

ddbdc8842b602fdb671c9fe05385667c.jpg
 
Član
tako reci da trazis sminkerske i nekvalitetne felge :D moze se toga naci samo moja preporuka ako vec oces crne felge bla bla onda BBS CH u velicini 18 ili CSL i nemozes pogrijesiti mani se na bmw tih ving dju felga kad i tvornicki ima felgi da boli glava od njih.
btw. mogu ti ja sve ove u crno srce pofarbati svejedno su rastavljene :D
 
Top