BMW E46... ///M

BMW E46... ///M

Član
sa vana po mom misljenju ne diraj nista osim obrva one mi nekako bodu oci i tako je premocan samo stakla sto su ti vec rekli da zatamnis i mozda ali mozda neke prejebene felge da hitis i to bi bilo full po meni :D
 
Početnik
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu jbt pa stvarno extra auto,,necu ti nista govorit niti dodaj niti skini,,ipak je tvoje auto ali dosad je stvarno extra,,premocan primjerak BMW-a,,
 
Član
Zadnja stakla i zadnja sajba su zatamnjena na 60% vidljivosti, razumijem da je mocnije 80% i plus da se zatamni i naprijed ali polako doce sve na svoj :)
 
Član
Odličan auto , M6 felge su mi previše isfurane , crni gril i strut bar je što bih ja za početak napravio... svaka čast , pozzz ,
 
Član
moj prijedlog,skini ovaj spojler,stavi m lip,ovaj trenutni spojler nekako odudara,sa strane se cini kao fin,al' kada iza gledas,nikako mu ne stoji...i MOLIM TE,skini ove obrve sa farova,farovi e46ice su meni pre pre perverzni i mislim da nema tog dodatka koji bi ih ucinio "mocnijim"...ovo je inace moj zivotni san,crna e46ica :cool:
zatamnis stakla nekom blazom nijansom,nista pretjerano,ne znam sto bi mjenjao ove felge,ekstra mu stoje,pravo mocne fele...
ugl PERVERZIJA od auta,sretno da se navozas, i cuvaj ga! :cool::cool:
 
Član
Ako poslusas Shelby javi meni cijenu tog spojlercica XD....BEmbara je extra svaka cast neka potraje
 
Član
securiti 8v je napisao(la):
odlican bmw,prelijep je,mislim da sam ga vidio,al neka zenska vozila,il sam ja pomijesao aute :)

Dobro si vidio, ta zenska mi je zena a ja sam trenutno van drzave (na poslu) :D

adem93 je napisao(la):
Ako poslusas Shelby javi meni cijenu tog spojlercica XD....BEmbara je extra svaka cast neka potraje

Shelby je samo potvrdio moj rani post u ovoj temi, ja sam sam reko da cu skinut spojlercinu i stavljat lip, a ti ako ga zelis veoma lako se mozemo napravit :cool:, takode neko je pomenuo crne bubrege ( i to je na putu ) dakle ovi svi savjeti samo potvrduju ono sto i ja ustvari zelim izmijeniti. :D

rinaldo je napisao(la):
Odličan auto , M6 felge su mi previše isfurane , crni gril i strut bar je što bih ja za početak napravio... svaka čast , pozzz ,

Strut bar vec ima, to sam postavio prije dva mjeseca ali nisam slikao jos, ali odradicemo i to. ;)
 
Član
Evo i slikica strut bar-a

6c4213c176729500f3e0021d3dd52217.jpg


f91d4903b58ab55065f7d09a2b48cb96.jpg
 
Član
Ma odlican BMW...
Svaki dan ga vidim ..;);)

Moracu i ja koju slikicu u prolazi da opucam:icon_twisted:

E Idosa... Dok ne posjetis SM ne pricam s tobom :D:D:D

http://www.smchiptuning.com/1010/bmw-serija-3-e46-328i-2-8-193
 
Član
Got2b je napisao(la):
Ma odlican BMW...
Svaki dan ga vidim ..;);)

Moracu i ja koju slikicu u prolazi da opucam:icon_twisted:

E Idosa... Dok ne posjetis SM ne pricam s tobom :D:D:D

http://www.smchiptuning.com/1010/bmw-serija-3-e46-328i-2-8-193

Nesikiraj se ti digo je njega svabo u vis vec :D
Glava motora sa sporskim bregastim postavljena usis i izduv od 330i postavljen, skinut visko i plus remapiran. Al trebo bi otici na dyno test da vidim jel ovo laz ili stvarno ima preko 230 ks.
 
Član
dok je vidimo papir od Srdjana,necu da pricam s tobom,okrecem glavu od tebe kad dodjes kuci:lol::lol::lol:,a mora doctor Srdjan jos tu malo da umjesa svoje spretne prste ...Mora on jos gore ici :D:D:D:D
 
Član
Lud sam ja u tom ja vec vamo gledam kit turbina za njega, dobar mi je motor i moglo bi se to ugradit gledo sam nekoliko projekata od svaba na istom motoru uradili i digli ga na 320 KS... tako da ce bit tu i hardvera dosta. :)
 
Top