BMW 325i

BMW 325i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
slusaj to o opremi je ono priča vidi frajer kupio 325 al aj ohakat cu mu ga malo nema opreme hehe šuplja ja da vozim taj motor vrlo vjerovatno mp3 nebi nikad ni upalio ;)

passata sam trazio s puno opreme jer je auto za puta sasvim je logično, radim s kediom koji ima samo klimu i abs nista drugo mu ni netreba... isto tako imam c klasu benzinca nema klimu i kupio sam je jer je čovi stajalo auto u garaži godinama nikad udarano i zdravo ko boca! i šta sam trebao nreć a jebiga nema klimu neću :lol: svoj ti posao i nek je sa srećom, i rekao sam ti već nemoj ga vozit avenijom tamo se bemveji pale :D
 
Član
koliko para toliko muzike, čovjek je izvagao šta je njemu bitnije...
nadajmo se da ćeš vremenom bar felge nabaciti ;)
nek je sretan
 
BHT Ovisnik
oprema je u nas cisto luksuz,ja kozu nikad nisam volio al sam stavio u volva da ga popunim,realno sto mi treba je klima,automatska po mogucnosti, prednja 2 el. podizaca, i naravno abs, sad esp zavisi od godine auta ima nema,ostalo su sve pizdarije bez kojih se moze, a bmw gori,samo i ti i imenjak nam ste postali pravi šupci kako ste kupili nova auta,nema vas nigdje zivih da se provozate,da zovnete,ajmo malo probat auta i to,izgleda samo ja kad kupim samo vozam gonjam,trazim,nek vas sram bude !!!:D
 
BHT Ovisnik
imenjace ne prdi, a dok si imao puga bilo ti je 18 godina i kada ga vrtis po mahali jel:D zovem te da se posteno probamo malo po magistrali-pisti i tako, stipu mi kavu i voznju 40 po gradu:D
 
ZELA GTI je napisao(la):
Ne hejtuješ. Pravi ljubitelj automobila bi prvo trebao gledati motor, performanse, vozački užitak...Oprema? Ona je za mene potpuno nebitna. Osnovni bmw paket zadovoljava potrebe većine ljudi, meni je i više nego dovoljan.

90% E46-ica je sa dizel ili osnovnim benzinskim motorima, tako da većina vlasnika ovakvih automobila voze ova auta iz meni potpuno pogrešnih razloga. Tvoje mišljenje je mišljenje većine al je potpuno pogrešno. Trica se kupuje zbog benzinskog rednog šestaka, savršenog balansa, odličnih voznih osobina a ne zbog xenona, m paketa i ostalih gluposti ;)

Ja čuo od nekoga da se na fejsbuku koristi riječ LAJKAM kad netko nešto pozitivno ocjenjuje, e pa LAJKAM ovo što si napisao. :icon_smile: ;)

E i još nisam prestao objašnjavat ljudima zašto sad redni šestak, benzinjara :D
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=3eY8MmJ-bCM&list=UU_rNE-PxMo4s33Nv7g1E8IA&feature=player_detailpage

Mah :lol:
 
Legend
Pogresno ili ne, tako je.. to sto si ti zakljucio da ja samo gledam opremu a ne motor, daleko od toga..
mogao sam uzeti 1.4 benzin sa cupra opremom, naravno nisam..
Svakako da auto treba imati dobar motor, dobre vozne sposobnosti, a ugodjaj je daleko veci sa boljom opremom htjeli mi to priznati ili ne, tako je..;)
 
Član
Imenjace sta si pokusao uraditi na videu pa ti nije uspjelo xD

Col3
zvao sam te i na more i na pice nikad nemozes brate nemoj onda govoriti da sam supak , evo cak j ei zela tebe zvao a mene se nije sjetio , strah da ga neoderem sa mercom :p
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Pogresno ili ne, tako je.. to sto si ti zakljucio da ja samo gledam opremu a ne motor, daleko od toga..
mogao sam uzeti 1.4 benzin sa cupra opremom, naravno nisam..
Svakako da auto treba imati dobar motor, dobre vozne sposobnosti, a ugodjaj je daleko veci sa boljom opremom htjeli mi to priznati ili ne, tako je..;)

potpisivam:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top