BMW 320D touring FL

BMW 320D touring FL

Član
Koristio sam 3m polir pastu, kupio na vagu u radnji, skupa ona cjela boca...
a imao sam i onu masinu za poliranje pa snjom...uglavnom ja sam zadovoljan kako je ispalo
 
Član
http://www.olx.ba/artikal/22129017/auto-vosak-meguiras-profesionalni/ mozda ti cijena ne odgovara al imas sonax vosak ja sam koristio i nije lose
Sonax_Xtreme_Wax_1_Protect_large.jpg
 
Član
Rucno nanosis, aplikator spuzvica, i pamucna krpa za utrljavanje. Efekat vrh. Mozes u skorije vrijeme ponovit proces da ocuvas polirani lak

Sent from my HTC One X using Tapatalk
 
Član
Kakvu si masinu koristio? Jel ona kao brusilica, ili onaj "bufer"?

Gesendet von meinem HT3 Pro mit Tapatalk
 
Član
Masina za poliranje,prava masina, mora pravit vibraciju kada je opteretite. Zbog toga se mora paziti na broj obrtaja, da ne bi doslo do spaljivanja laka

Sent from my HTC One X using Tapatalk
 
Član
ma neka obicna masina, nije uglavnom kao brusilica, ne radim ja to profesionalno, za mene je i ova ok...jest da sam se napatio...
hvala, stavim taj vosak cim kupim, vjerojatno za vikend
 
Član
Ja sam gledao da ljudi na aku busilicu montiraju polir spuzve i opleti :D
Sve zavisi kakva je pasta i lak na autu,i sa tom akubusilicom sam probao ali ne moze sve all je u nekim dijelovima dobra i bolja od onog sranja od polirke..polirao sam na trojci tornado red crvena boja koja je matirala na nekim dijlovima previse skida boje mora biti ona sa stepenima tj. brzinama.
 
Član
Pa dobro, ima svaka potenciometar, mozes regulisat brzinu :D
al eto, meni cudno izgledalo jer polir masina izbija ruke kad je drzis kao brusilicu a pogotovo aku busilicu :D
poslije toga 3 dana ruke bole haha
 
Član
Nije me dugo bilo, pa evo par novina...auto slusa i vozi se svaki dan...jedino sam morao mjenjati prednje disk plocice, diskovi su jos kao novi...
Danas dobijem na poklon dva nova stabilizatora i kljuceve za gewinde posto ih nisam imao, a za stabilizatore mi je super jer su iz njemacke dosli i ovi su kraci nego orginalni, ja sam imao isto te krace al mi je jedan malo lupkao...sutra mjenjam i to...
Uglavnom sutra sam odlucio vaditi katalizatore pa produzit dalje i chipovati...objavio bi koju sliku al neznam kako sa mobitela, posto mi je laptop crkao...morimoto jos ceka na red...
 
Član
Na auto se dosta radilo...katalizatori su vani, chipovano je, ugradjeni morimoto projektori kao i ollo xenon...slike jos nemogu da ubacim jer neznam preko mobitela...
 
Top