BMW 320D touring FL

BMW 320D touring FL

Član
E ovako da i ja jednom u zivotu otvorim temu u njemackoj garazi
Kupio sam prije pola godine BMW-a e46 320D karavana iz 2002 godine, znaci verzija sa 150konjica...
Oprema mu je neka standardna...
Ima automatik mjenjac koji savrseno radi i pravo sam zadovoljan i sretan sa njime...
Auto kada je dosao bio je klasican i nista nije na njemu doradjivano...
Prvo sto sam uradio je bilo ugradjivanje angel eyes, bez toga mi BMW nema svoje cari...
Pa smo volan presvukli i dodali male bubregcice...
Pa smo mjenjali zadnje rore od auspuha...
Pa smo 16ke mjenjali za 17ke...
Pa smo uzeli distancere od 2cm za naprijed i nazad...
Pa smo orginalni ovjes zamjenili gewindama...
I tu smo trenutno stali...
Evo slike pa sami presudite:






takav je dosao, pa je bio ovakav:







pa onda i naljepnice:

slike gewindi i distancera:



i na kraju kako to sad manje vise izgleda:


 
Član
Dobro si ga doveo do izrazaja , to je to , nista nije pretjerano , svaka cast i neka te sluzi abd :)
 
BHT Ovisnik
Extra bmw,sretno s njim!
Samo jedna velika zamjerka. Angel eyes,a nisi ubacio projektore. Ne kosta mnogo,a znaci i previse :)
 
Član
i odem u ZG na streetrace i ostavim auto u obliznjem centru u garazi i kad sam se vratio neko mi ukrade cepove sa felgi :mad::mad:


 
Član
Sve shvatam ali te naljepnice nikako ti minioni i bebe, niti čemu služi niti pristaje tom autu.
Inače lijep auto karavan i automat je pravi auto za uživanja.
A sto se tiče čepova to nemam riječi, standardna klošarija nažalost drug.
 
Član
meni se naljepnice svidjaju i sad za sada ostaju na autu, kada mi dodiju lako ih je skinuti, na staklo sam ih zaljepio...
e ovako uradjeno je sljedece, konacno sam prosirio zadnje obrve da mi mogu stati distanceri i nazad i sada vozim po 2cm po tocku sire :) i ne kaci ni malo, bilo je i natovareno preko 200kg za probu...obrve prosirene onim rolerom ili kako se vec zove, i nema ni najmanjeg ostecenja, doduse nije trebalo puno ici vani...
sljedece su morimoto lece i xenon i nadam se da ce to biti uskoro...
znam auto je prljavo, al stalno kisa pada, pa kad se proljepsa ide poliranje i kompletno pranje






 
Član
nema ni jedan lip na ovu karambolku a da mi se svidja, al nadam se u skorijoj buducnosti kupiti kompletan body kit od m optica, e onda ce biti puno mocnije, zato i necu da farbam svoje branike, imaju sitnih ostecenja
 
Top