BASTA bimoto 9 sec POMOC

BASTA bimoto 9 sec POMOC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prijatelju posalji te papire u centrale od kladionica i mislim da ce potrcati da te gurnu samo radi reklama...To su jedini koji u sadasnje vrijeme imaju pare...Nedavno smo trazili pare za neki moto skup i jedine pare sto smo dobili i najvece jes od kladionice Williams...Ljudi obijesili panoe sa svojim logom i dali solidnu donaciju!!! Ako ti treba broj od kontakt osobe javi na pp....
 
pa ako ce te bas onda otvorite novu temu..i spisak se pravi..i nek se uplacuje...
kao da ja nebi daoo.:icon_smile:
 
Član
pa nemojte zajebavati i skupljati pare bzzz,nemozemo se vama oduziti za to,mislili smo da nas neko sponzorise ko ce imati bar potencijalno koristi od reklame na autu,kako ce napraviti toliku zahvalicu i spisak na autu za 140 clanova foruma :)))))

Ozbiljno momci ima li jos ikakvih konkretnih ko veza da nas uputi na nekoga voljnog da se reklamira na kadetu.
 
Član
tržni centri
politicke stranke
kladionice
prodavnice autodijelova
zastupnici opela za BiH
telekom(mtel, bh, ht)
ako se jos cega sjtim napisem :D
 

IGY

Član
telekomi (svi u BiH) ne daju sponzorstva, znam jer sam i ja trazio isto kod njih i odgovor je bio da ne daju sponzorstva za taj vid autosporta, i da sponzoriraju samo velike timove
 
Član
hehe svi s foruma izdvoje para ti obljepis auto slikama bhtuninga i naljepnicama eto dobre reklame,ja sam za da se pomogne , ima nas i previse sigurno ima jos ljudi kojibi dali i pomogli btw,bas bi bio lud kadet s naljepnicama od BHTUNINGA bolje to nego da ti na haubi pise ''Tide'' ''Ariel'' ''Ornel''
il jos bolje tvornica mlijeka zenica :lol:
 
Član
Sta imas protiv mlijeka iz zenice? Jogurti i pavlaka su vrhunski hahaha :D :D Ovo je dobar prijedlog..
 
Početnik
I ja sam za to da bhtuning.com ti bude sponzor, jeli, odnosno clanovi...ima nas sigurno dovoljno da saberemo bar 3 hiljade KM, ako ne i vise, to ti dodje samo 300 clanova po 10KM, jeli... a moglo bi se i vise.....zamisli najbrzeg kadeta u Evropi i na njemu stoji nalja "www.bhtuning.com"....nema dalje :cool: Jos ti ja mogu pitati vlasnika autodijelova "Mujic", dobar sam sa njim, do sad nikome nije bio sponzor, cisto sumnjam, al nije tesko pitat..
 
Legend
Covjek Vam rece, da mu nije potrebno nabrajati firme iz BiH, koje su jake zna to i sam nego moli ako neko ima STELU ljudi u nekoj firmi, odnosno imal neko od raje sa foruma, da mu je babo privatnik, pa da ga smuntamo da bude sponzor. Vrlo jednostavno.

Dalje, sto se mene tice i svih koji su se spasili tu, 50,00 KM najbolje utrosenih bi bilo, i rado bih bio dio grupe koja bi u tome ucestvovala. Vas nacin da se oduzite svima nama jeste da sklopite taj auto i rasturite sve ostale. (jedna skromna naljepnica bhtuning na kolima) i nama dosta ;)

Ovo ozbiljno mislim, i mislim da bi se trebali malo zesce oko ovoga pozabaviti, edo i deyo bi mogli da vide da se otvori neki racun na koji bi se uplacivalo, i svi koji uplate neka im nebude mrsko scna 5 primjerak uplatnice i nek nkace na forum kao dokaz, a svaki pehar osvojen i svaka sekunda skinuta bi bila i dio naseg zadovoljstva.

I dalje kazem ja sam cvrsto za ovo, ostali neka prokomentarisu ovo par dana pa da vidimo kakav je respons.

:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top