BASTA bimoto 9 sec POMOC

BASTA bimoto 9 sec POMOC

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ajmo dobri ljudi da zajedno probamo naci sponzore koji nam fale da kadeta spustimo u 9 sec.
Trebaju nam ozbiljni sponzori koji bi obezbjedili oko 3500 eura a ostalo bi mi namirili da uradimo kadeta da bude jedno od najbrzih auta u Evropi.

Tada nam niko nista nebi mogao bar 3-4 godine...

Ima li iko ideju kome bi se obratili da nam pomogle za tu donaciuju.

Mi sami pokusavamo vec duze vrijeme da to pronadjemo ali tesko ide,veoma je skupo odrzavati taj auto i vec smo financiski iscrpljeni od njega a niko nema sluha da nam pomogle.

Sve ideje su dobro dosle.Mi imamo vec gotove brosure i prospekte sa dosadasnjim rezultatima kao i DVD sa video pripremom o kadetu.

Bilo bi to extra a nije to sad neka nemoguca pomoc,za dobre firme to je sica.
 
Javim ti se ja drug za par dana;)
Ima kod mene dosta kolegi sto imaju jake firme...Pa cu se potruditi da uspijem ista da se dobije..
Uglavnomm potrudit cu se da budem od koristi..;)
 
Član
hm... tezak slucaj u nasoj smrdljivoj drzavi nemos nac sponzora ni za 2 sendvica da pojedes a kamol nesto drugo
npr ja i kolega smo kontali sklapati turbo kocku i sam znas kolko taj projekt kosta i jede para iako imamo skoro sve potrebno sta treba i bili smo u par firmi ( Jur PROm, Nuić, Unitrade) sve redom firme koje se bave auto dijelovima i koga ces na trkam reklamirat ako ne autodijelove samo da nas prate nekim dijelovima ili da ih dobijemo po nizoj cijeni odgovor svud je bio smijeh i cudjenje kao ko ste vi da nas to pitate ajd bjezte ca u firmi RPM zastupnik za castrol ulja i michelin i dunlop gume nisu htjeli ni polovne gume da daju tako da ako se te firme ogluse na pitanje onda dakle nece niko da cuje za to osim ako se kakav privatnik nadje dobar da sta udjeli
lako je onim strangerima slagati nesto kad sve dobije na pladnju samo daj rezultate a tako je i sa brdskim trkama i sr i sve
iste probleme imaju kolege drifteri u hrvatskoj ima stvarno dobrih vozaca ali auti nemogu pratiti svjetski standard bas radi nedostatka financija koje obican smrtnik nemoze zaraditi postenim radom a to i sam znas zato jbg drz se zubima i noktima da Kađo zivi i da prodise jos jace :)

p.s. kod vas je onaj Bobar tajkun ako se nevaram upravo prica da su pokusali oprat 11 milijuna maraka pa nek vam udjeli stogod ;)
 
Član
Pa nije isto kad ste vi trazili pare za nesto sto nepostoji i sto tek planirate da uradite i mi koji imamo rezultate i imao vec gotov proizvod koga treba samo pojacati jos,velika je to razlika,mi imamo vec mnogo pobjeda i rezultata ali nalazimo stalno neke male sponzore,sada nam treba da kazem neki generalni sponzor koji ce ucestvovati sa pola para a pola cemo mi sami donirati da bude posteno.
 
Član
mozda da se obratite bihamku ili nekom drugom automoto klubu
bihamk je sto se tice finansija pravo jak..
ili nekoj vodecoj osiguravajucoj kuci
 
Član
treba nam nesto konkretno,neka preporuka ili veza,netreba nam spisak jakih firmi iz BiH,to i sami znamo ali nemamo preporuku,a to nam treba.
 
Pa ljudi za sve treba imati jakog covjeka koji ima vezu...Koji ce doci kod glavnog kao njegov dobar jaran..a ne sad neko tamo neki,koji je nepoznat..i normalno da ce mu ovaj reci vrata su vam tamoo...
koliko takvi njima dodu..pa samo dobiju isti odgovor..
 
Početnik
trenutno najjace su BANKE i mislim da bi bio to slag na tortu!!! ABS,Raiffeisen itd itd.
mozda neka od nasih 50-tak:lol: banaka
ima zelju da odvoji koju hiljadu za veliki projekat!!!
kako god svako dobro
 
Član
Daj Boze da to uganjate ali tesko..

Bolji prijedlog je da 140 forumasa pogura po 50km i eto 3500€.. Ja i jos 139 :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top