Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Član
Nije ti ta kazaljka toliko precizna, vec kad je temp. blizu 80 kazaljka je na 90, i kad predje 8-9 stepeni preko onda i dalje na 90, zato ti se cini da mnogo spadne...imas dobru cirkulaciju vode, dobar radijator kabine i ventilator koji uspijeva da oduzme toliko toplote...ja ne bih brinuo i nista ne bih dirao da sam na tvom mjestu.
Ma dobro moguce je.a de mi reci koliko je tacna dijagnostika kad mjeri tem rashladne tecnosti da preko nje pogledam koliko stepeni ima
 
Član
@aLen_G60 ti je već sve rekao
Ne boj se,neće ti ljubimcu ništa biti ako ga voziš sa 70 stepeni....Ja sam ga vozio i sa 50 stepeni,pa šta....
Čovječe,uzmi u obzir da u zemljama gdje je toplija klima svi vade termostate iz auta....Kakvo 90 stepeni striktno,kakvi bakrači
Ako može bez ovih komentara da temperatura mora biti tačno 90 stepeni,jer ima termostata i sa 80,82,84,85,87 ,i još ranijim otvaranjem
Ako si u Rusiji,skandinaviji,i hladnijim mjestima stavi taj od 90,ali ne treba ti ako živiš npr u hercegovini
Konkretno za problem:klima ti može vratiti temperaturu ,ali ne za 20 stepeni
 
Nero78 ne pravi se pametan molicu, izvadi ti termostat pa vozi. I vozi ga i na 30 stepeni al ne savjetuj druge na to. Niko nije rekao da mora biti striktno 90, ako je 82 ne smije opet oscilirati 20 stepeni. Svaki motor bolje radi i manje trosi na vecoj radnoj temperaturi, da ne spominjemo plin jer ocito nemas blage veze. Caopoz
 
Član
Nero78 ne pravi se pametan molicu, izvadi ti termostat pa vozi. I vozi ga i na 30 stepeni al ne savjetuj druge na to. Niko nije rekao da mora biti striktno 90, ako je 82 ne smije opet oscilirati 20 stepeni. Svaki motor bolje radi i manje trosi na vecoj radnoj temperaturi, da ne spominjemo plin jer ocito nemas blage veze. Caopoz
Prvo pročitaj kako treba,a ne između redova,pa ćeš vidjeti da ja nikoga ne savjetujem da vozi bez termostata
Ako nisi skonto zašto nekome koji živi npr. u saudijskoj arabiji ne treba termostat,to sve govori o tvojoj inteligenciji
Konkretno za problem:klima ti može vratiti temperaturu ,ali ne za 20 stepeni bi trebao biti odgovor na tvoju primjedbu: Niko nije rekao da mora biti striktno 90, ako je 82 ne smije opet oscilirati 20 stepeni.
I na kraju ,ako se iko pravi pametan onda si to ti
 
Nemam vremena za tebe, i ne zelim da se raspravljam s ljudima kao sto si ti. Oprosti ako sam te uvrijedio sto sam te uvrstio u ljude.
 
Kad ti blage veze nemas o autima zasto se pravis pametan? To me zivo zanima, kad vidim sta si pisao po forumu sve mi bude jasno
 
Član
Nemam vremena za tebe, i ne zelim da se raspravljam s ljudima kao sto si ti. Oprosti ako sam te uvrijedio sto sam te uvrstio u ljude.
Ti baš ne odustaješ.....Uzmi knjigu,nauči nešto na internetu,malo se obrazuj.....Ebg,nije dovoljno ganjati samo međede po planinama,i praviti se da sve znaš
Zamolio bih te da ubuduće:muted: kada se razgovara o stvarima o kojima nemaš pojma:D
 
Hahahahahahah kakav si ti car to nema nigdje, dodji sine da ti objasnim sto ti melje onako tocak od golfa i sve sto te zanima. Za tebe lekcije besplatne cak i o ponasanju medjede planinski
 
Član
Kad ti blage veze nemas o autima zasto se pravis pametan? To me zivo zanima, kad vidim sta si pisao po forumu sve mi bude jasno
Ebo te život,koji balvan....Ovaj termostat sam baš nedavno radio kod prijatelja mi....Taj čovjek radi kao majstor preko 45 godina ,i čovjek mi je sve rekao od a-ž,a
imaš i internet,jadan....Pročitaj nekada nešto...
PS....Nemam namjeru čitati tvoje postove na forumu pošto me to ne interesuje,a i ovaj jedan mi je dovoljan da zaključim o kome se radi
 
Hahahahahaha Bozeeeee ima li te, idi sjedni u gnojfa i pokupi tog majstora sto ima 60 godina min, i zakucaj se negdje u banderu
 
Član
Hahahahahahah kakav si ti car to nema nigdje, dodji sine da ti objasnim sto ti melje onako tocak od golfa i sve sto te zanima. Za tebe lekcije besplatne cak i o ponasanju medjede planinski
Balvanu,samo jedan tvoj komentar:
Čovjek postavlja pitanje zašto ulja mu nekada ima više,a nekada manje
Tvoj odgovor: Odmakni alkohol kad budete mjerili opet :D .......BRAVO BRAVO BRAVO
 
Top