Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

koliko se sjecam neko je trazio sa foruma gdje se ima kupit samo staklo za farove, pitam jer mi drug trazi za tricu

koliko se sjecam neko je govorio u nekom autoshopu na stupu

svaka informacija dobro dosla ;)

unaprijed hvala :icon_smile:
 
Član
bilo je u sarajevu, negdje na kosevu je bila radnja, ja sam zvao zbog stakla od golfa IV i bilo je 10km cini mi se, sad da li ima vise ta radnja nisam siguran, neko iz sarajeva ti moze vise reci;)
 
Član
Pozdrav svima,imam manji problemcic,a nikako da ga rijesim,naime trazim optizere,ili ojacivace za opruge, ali moraju biti minimum 6 cm dugi,pa ako neko zna dje se to prodaje ili moze naci,bio bih vam zahvalan na svakoj informaciji..Pozdrav
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
koliko se sjecam neko je trazio sa foruma gdje se ima kupit samo staklo za farove, pitam jer mi drug trazi za tricu

koliko se sjecam neko je govorio u nekom autoshopu na stupu

svaka informacija dobro dosla ;)

unaprijed hvala :icon_smile:

drug evo ti broj od Velasa 033/639-165 oni bi trebali imati to staklo ;)

imam i ja jedno pitanje u vezi grijaca u sjedistima ne prijavljuje nikakvu gresku na dijagnostici ali grijaci ne rade :icon_question:
moze li do nekih osiguraca biti ili sta vec,volio bih to da rjesim ide zima a koza hladna nije bas ugodno heheh:lol:
i da auto je Alfa Romeo 156
 
Administrator
pa predpostavljam da i za to ima neki osigurač da je crko. Pa provjeri. Otvori kutiju i nadji gdje je crko :)
 
Član
Felge od opela ET49 5,5J sa gumama 185/60/14 da li moze na golfa2 :icon_question:

Vidjao sam na jednom golfu samo nezz ima li distance,nevjerujem ali eto da upitam.

Imam na autu Felge 16´7J ET43 sa gumama 195/45/16 i moze komotno ;)

aycjiiudpj69yr49st3.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Felge od opela ET49 5,5J sa gumama 185/60/14 da li moze na golfa2 :icon_question:

Vidjao sam na jednom golfu samo nezz ima li distance,nevjerujem ali eto da upitam.

Imam na autu Felge 16´7J ET43 sa gumama 195/45/16 i moze komotno ;)

Zna li iko da ne nosim felge bezveze sutra u citluk :icon_sad:
Znam da su golf3 14´ET45 6J i mogu se voziti sa gumama 185/60/14..

Nije to velika razlika ili..?
 
Član
Naravno da moze pa ne stavljas 225 sirinu et 15 :icon_question: te ce kao sto zlaja rece biti cak prilicno ubacene prema glavcinama .
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Naravno da moze pa ne stavljas 225 sirinu et 15 :icon_question: te ce kao sto zlaja rece biti cak prilicno ubacene prema glavcinama .

Pa znam ali hoce li biti previse biti unutra da mi diralo u amortizer kada stavim montiram gumu..znam ja to..Et 15 225 sta je :D

zlajaaa je napisao(la):
Što ne bi moglo :icon_question: uska felga i velik ET tako da će biti poprilično pod blatobranom

Pa znam ali hoce li biti previse biti unutra da mi diralo u amortizer kada stavim montiram gumu:icon_question:
 
Član
Evo felge su legle knap,da ne drinu amortizer..

Drugo pitanje je,do cega moze biti,da kada motam se cuje preskakanje plastikeISTI ZVUK KAO KADA JE UPALJENJ ZMIGAVAC ALI NA TREN DOK SMOTAM).Preskoci na tom mjestu i odna se opet ne cuje i uvijek kada smotam zacuje se na tom mejstu..

Ovo mi se desava od kako sam stavio ablendere sa MFAom bordcomputerom..Moze li mi iko pomoci da ovo uklonim il icu nazalost vracati stari ablender jer mi ovo stavrno die na zivce :icon_sad:
 
Top