Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

Automobilska pitanja - sitni problemi, savjeti i informacije

eh ovako po sto sam novi na forumu ne zamjerite ako se ponovim il ako negdje postoji odgovor na moje pitanje. Imam seat toleda 2002god. i prije par dana mi se pocelo desavati to da kad hocu da ga otkljucam preko daljinskog ponovi mi signal (otkljuca i zakljuca) i tako par puta i najednom otkljuca..isto sta sam primjetio da je prilikom zakljucavanja radi dva puta brava :S mjenjao sam i vozacevu bravu i procesor sto dodje u podizacu stakala i gledalo dosta auto elektricara i nista nisam uspio :S sto je jos cudnije kad otkopcam vozaceva vrata sve radi normalno :S isto tako su mi rekli da je mozda glavna jedinica njegova mozda navukla vlage i pomjesala...zanima me gdje se ona nalazi (posto nije ni ispod volana ni ispod sofersajbe ispod onih plastika:S lijep pozdrav
 
Član
E ovako auto ja toyota rav4 110kw 2004g benzin 2,0 nije dugo paljen i akumulator je mrtav, e sad koji akumulator uzet mislim od kolko ampera jer na ovom sto je u njemu nepise mozda i pise ali ja nemogu nac jer su sve japanska slova :D pa ako ko zna bio bih mu puno zahvalan ;)
 
Član
mirzy je napisao(la):
E ovako auto ja toyota rav4 110kw 2004g benzin 2,0 nije dugo paljen i akumulator je mrtav, e sad koji akumulator uzet mislim od kolko ampera jer na ovom sto je u njemu nepise mozda i pise ali ja nemogu nac jer su sve japanska slova :D pa ako ko zna bio bih mu puno zahvalan ;)

Mirzy ja sam neki dan prao motor covjeku u istoj toyoti benzin - neznam koji motor al sam primjetio akumulator BOSCH - 75 ampera
 
Član
badboy je napisao(la):
mirzy je napisao(la):
E ovako auto ja toyota rav4 110kw 2004g benzin 2,0 nije dugo paljen i akumulator je mrtav, e sad koji akumulator uzet mislim od kolko ampera jer na ovom sto je u njemu nepise mozda i pise ali ja nemogu nac jer su sve japanska slova :D pa ako ko zna bio bih mu puno zahvalan ;)

Mirzy ja sam neki dan prao motor covjeku u istoj toyoti benzin - neznam koji motor al sam primjetio akumulator BOSCH - 75 ampera

E hvala care a i poslo sam i mail zastupniku za toyotu pa cemo vidjet sta ce rec a ovaj sto je u njemu aku bas je mali veci u mojoj lanci a 40ah uglavnom hvala na odg ;)
 
Član
Je li ima netko Karcherov usisavač samo da ga pitam nesto na PP oko dubinskog pranja u autu. Jedno pitanje da ne bacam pare bezveze
Hvala unaprijed
 
Član
pozdrav drustvo svima :) e ovako zanima me sta mislite o audijevom motoru 2.7 tdi 2007,inace radi se o audiju 6-tici posto imam u planu da ga uzmem pa dobro bi mi dosli bilo kakvi savjeti za taj motor ili uopste automobil kakav je dali se cesto kvari itd itd ...hvala unapred puno na odg.LP ;)
 
ticino je napisao(la):
pozdrav drustvo svima :) e ovako zanima me sta mislite o audijevom motoru 2.7 tdi 2007,inace radi se o audiju 6-tici posto imam u planu da ga uzmem pa dobro bi mi dosli bilo kakvi savjeti za taj motor ili uopste automobil kakav je dali se cesto kvari itd itd ...hvala unapred puno na odg.LP ;)

znam jednog covjek koji je mijenjao A6 '99 godiste za A6 '07 godiste sa tim 2.7tdi motorom... voza ga vise od 1.5 god.. vidjam ga svaki dan, nisam cuo da je imao problema... audi je to :cool:
 
Član
Da li mogu diskovi sa glavcinama lezajevima i disk plocicama sa Golf2 GTI 8V na golfa 1.6GTD :icon_question:
Znaci ima li nekih prepravka :icon_question:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Da li mogu diskovi sa glavcinama lezajevima i disk plocicama sa Golf2 GTI 8V na golfa 1.6GTD :icon_question:
Znaci ima li nekih prepravka :icon_question:

ja mislim da mogu, al sacekaj dok jos neko ne odg ;)
 
Administrator
Skrabo je napisao(la):
Da li mogu diskovi sa glavcinama lezajevima i disk plocicama sa Golf2 GTI 8V na golfa 1.6GTD :icon_question:
Znaci ima li nekih prepravka :icon_question:

http://www.bhtuning.com/bh-tuning-garaza/djelovi-automobila-slicnosti-pase-li-dio-od-na-t-67750.html

Postavi ovdje pitanje :)
 
@Skrabo pasu a sto nebi pasali ako mislis mjenjati glavcine gadi diskova nema potrebe jedino ako ti lezajevi u tvojoj glavcini nije otiso klijesta isto ne moras mjenjat jer je precnik 239 i kod TD i kod 8V isti a ako su ventilirajuci diskovi u tvoja klijesta idu samo tanje disk plocice ;)
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
@Skrabo pasu a sto nebi pasali ako mislis mjenjati glavcine gadi diskova nema potrebe jedino ako ti lezajevi u tvojoj glavcini nije otiso klijesta isto ne moras mjenjat jer je precnik 239 i kod TD i kod 8V isti a ako su ventilirajuci diskovi u tvoja klijesta idu samo tanje disk plocice ;)

Znaci mogu same diskove promijeniti bez ovoga ostaloga.hvala :icon_smile:
 
moze naravno samo kad kupujes plocice trazis za ventilirajuce diskove jer su oni od 18mm a ovi obicni diskovi na TD 12mm tako da ti idu tanje plocice sretno ;)
 
Član
Je li ovo pitas za prelazak na diskove nazad :icon_question:
Samo se mora disk stavit i to je to?
 
Top