Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

lov2xlr8 je napisao(la):
svaka cast za ovo sto si uradio @roki_actrosu ovo je fenomenalno!puno srece u daljnjem radu
hvala drug;)



w123coupe je napisao(la):
Nema covjek sije i po komsiluku cim ga nema sa odgovorom na moje pitanje :icon_smile:
izvini ,stvarno sam ovih dana prezauzet,
presvlacenje sjedista u kozu, obavezno ide sa ovi izprosivanim dijelovima kroz sredinu sjedista,

koje je vozilo!?

selva je napisao(la):
e druže to je to što sam ti pričao, znači Rexton I, 2005 godište, kožna sjedišta



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
na donjem sicu , imas rastep i dva dupla sava,,,
70,00KM taj lijevi dio na sicu,a naslon je ista stvar, znaci 140,00KM zamjena ostecenih dijelova na naslonu i sicu, pozz
 
Član
evo da ti ovdje kažem za presvlake, da ne šaram na PIK-u... :icon_smile:

sviđa mi se extra ono što si uradio na PUG-u (na slikama)... kontao sam sličan fazon - alkantara i eko koža, pa da bude neka fina kombinacija... što se proštepavanja tiče - to će biti fantastično ;)

moraćemo naći neki žuti konac, ako ništa to ću ti ja potražiti, pa da prošijemo rubove, čisto fazona radi.
a ovo sve sam planirao tamo nekad poslije avgusta, tako da mi se e žuri, ali imaj me na umu :icon_biggrin:

živ mi bio prijatelju, pa se čujemo oko detalja kad ovo bude aktuelno, pozzz...
 
roki_actros je napisao(la):
Tahir je drugi Tito :D Kako se kojim danom vozim, sve su mi draza sjedista, koja je Dr.Tahir uteg'o da sviraju ;)

Hvala Roki,:cool:, Veliki pozdrav za tebe:cool:

metalmir je napisao(la):
evo da ti ovdje kažem za presvlake, da ne šaram na PIK-u... :icon_smile:

sviđa mi se extra ono što si uradio na PUG-u (na slikama)... kontao sam sličan fazon - alkantara i eko koža, pa da bude neka fina kombinacija... što se proštepavanja tiče - to će biti fantastično ;)

moraćemo naći neki žuti konac, ako ništa to ću ti ja potražiti, pa da prošijemo rubove, čisto fazona radi.
a ovo sve sam planirao tamo nekad poslije avgusta, tako da mi se e žuri, ali imaj me na umu :icon_biggrin:

živ mi bio prijatelju, pa se čujemo oko detalja kad ovo bude aktuelno, pozzz...
, pozzzz drug
, nema problema ,tebi je prostepavanje gratis, a za zuti konac se ne sekiraj,bit ce ti istaknut i vidljiv sa desetak metara:123:
pozzzzz drug:icon_smile:
 
postavio sam ti na drugoj stranici kako zelim da bude prosiveno,znaci nista drukcije nego kako je orginalno u Mercedesu w123 Coupe i dole ispod su boje koze koje zelio bi.Pa mi javi cjenu.Znaci u zelenoj ako budes radio radis samo sjedista prednja i zadnja.

a ako budes radio u nekoj drugoj boji znaci radis sve,sjedista,tapacirunge krov rucke na vratima.pa mi javi i za to cjenu.
 
28tc5t5.jpg


2cdbd44.jpg


21o2b87.jpg


evo drug po dogovoru, kako izgleda kada se presvuku sjedista na e39 bmw-u,
,a tebi bih samo sredine mjenjao ako su ti citavi ovi dijelovi sa strana,
pozzz

w123coupe je napisao(la):
postavio sam ti na drugoj stranici kako zelim da bude prosiveno,znaci nista drukcije nego kako je orginalno u Mercedesu w123 Coupe i dole ispod su boje koze koje zelio bi.Pa mi javi cjenu.Znaci u zelenoj ako budes radio radis samo sjedista prednja i zadnja.

a ako budes radio u nekoj drugoj boji znaci radis sve,sjedista,tapacirunge krov rucke na vratima.pa mi javi i za to cjenu.



naravno islo bi kao i original prosivanje, ...

ako bas zelis zelenu kozu, i to original moras debelo platit da naprave takvu kozu, sve te zelje kozari jedva cekaju da pucaju po usima:icon_eek:
crna koza po metru kvadratnom teleci box kosta 55,00KM, a sad kad bi ti po uzorku da ti prave kostalo bi te oko 70,00KM po metru kvadratnom,
Inace presvlacenje sjedista u pravu kozu je jako precizan poso ,u ubod igle se radi i traje 5-6 dana (dvojica), sama koza(crna i ove standardne) kostaju oko 600,00KM po vozilu plus ruke,
za merca fabricka ugradnja prave koze bi bila 1200,00KM, a zelena koza boje tvog enterijera 200,00KM skuplja,


sta mislis za eko kozu, mislim da bi mogli naci odgovarajucu boju, od eko koze bi bilo 450,00KM fabricka ugradnja
ili auto stof??
 
neznam sta bi ti sad rekao tu cjenu koze sam i ocekivao 1200 i 1400 km.a ne radi mi se zelena da me pogresno forumasi ne shvate rad zelene.Prosli mercedes bio zelen zelena koza,sad opet zelenu da radim ubi me monotonija.Autu planiram metalik crnu sa crvenom, perlom tako da sam kontao unutrasnjos radit tamno crvenu ili kako kazu tamnu trula visnja po bosanski receno.Neznam radis taj posao pa znas kakav je kvalitet bio koze jer nebi da uradim sjedista pa da se to razvuce guli ili sta vec.nakon 2 ili 3 godine.De mi reci jel skaj kvalitetni i kolko je on,jer se on nekada ubacivao u mercedesa i trajao je po 30 god.Ne zamjeri sto volko ispitujem jer ipak pare su to kolko go da kosta.

Da radis sve u bio kozu i tapacirunge kolko je para komplet auto.
ili da skaj sve radis kolko je.

jer nemogu ja uklopit tacnu nijansu zelene da bi sjedista uradio

al se ja naprica :lol::lol::lol::lol:
 
prijatelju , nemam ti vremena za tapacirunge i krov, ako ti nije zurba ,mogao bih tamo na jesen, jer sad mi je bas spica u poslu.
tapacirunzi 50,00KM po kom
krov 150,00KM
sjedista 450,00KM

ako ti bude bas zurba, i naravno ako ti cijena odgovara sjedista bih mogo uzet pocetkom augusta,a tapacirunge i krov kasnije
pozzzzz:icon_smile:
061930326 tahir
 
druze da te pitam koliko bi bilo para za golfa keca presvlacenje sjedista kombinacija,platno-ekokoza na ovom mom crvenom golfu.
 
Top