Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

Auto sjedista (presvlake, popravka i sl)

Nista u svakom slucaju hvala,odlucio sam cekat i trazit orginalan sjedista koznu unutrasnjost.Nije rad tebe,ili cjene vec mogu proci jeftinije a i orginal je orginal.Al ko zna sta me bubne pa se i javim mozda za presvlacenje.
 
ok, drug,razumijem te potpuno,a;)
ako te sta bubne ,tu sam:lol:

mirsadgolf je napisao(la):
druze da te pitam koliko bi bilo para za golfa keca presvlacenje sjedista kombinacija,platno-ekokoza na ovom mom crvenom golfu.

hm, vjerovatno su ricaro sicevi,
spakovat cemo ga za 180,00 km , presvlake prostepane za siceve
 
w123coupe je napisao(la):
Nista u svakom slucaju hvala,odlucio sam cekat i trazit orginalan sjedista koznu unutrasnjost.Nije rad tebe,ili cjene vec mogu proci jeftinije a i orginal je orginal.Al ko zna sta me bubne pa se i javim mozda za presvlacenje.

nista druze, hvala na interesovanju, pozzz;)
 
Član
Tek sad vidjeh ovu temu pa reko da i ja malo reklamiram. Tahir je takodjer radio i moja sjedista a ja sam zaista imao dosta "specificnih" zahtjeva... Covjek je sve ispostovao i moje zelje sproveo u djelo ! Svaka preporuka, ko god ima namjeru da nesto radi sa svojim sjedistima ! Kvalitet, ljubaznost i sve na nivou !
Ovom prilikom i veliki pozdrav za Tahira ! ;)
Evo i koja slika kako je meni odradio sjedista

DSC00874.jpg

DSC00873.jpg


A evo kako su izgledala prije Tahirovog tretmana

DSC00869.jpg

DSC00871.jpg
 
esso_sa je napisao(la):
Tek sad vidjeh ovu temu pa reko da i ja malo reklamiram. Tahir je takodjer radio i moja sjedista a ja sam zaista imao dosta "specificnih" zahtjeva... Covjek je sve ispostovao i moje zelje sproveo u djelo ! Svaka preporuka, ko god ima namjeru da nesto radi sa svojim sjedistima ! Kvalitet, ljubaznost i sve na nivou !
Ovom prilikom i veliki pozdrav za Tahira ! ;)
Evo i koja slika kako je meni odradio sjedista

DSC00874.jpg

DSC00873.jpg


A evo kako su izgledala prije Tahirovog tretmana

DSC00869.jpg

DSC00871.jpg
Hvala ESo.
puno pozdrava;)
 
mirsadgolf je napisao(la):
druze da te pitam koliko bi bilo para za golfa keca presvlacenje sjedista kombinacija,platno-ekokoza na ovom mom crvenom golfu.

pozzz, napravili bi neku kombinaciju sa ovom metodom prostepavanja za siceve, tako da bi te sve doslo od 180,00KM do 200,00KM ako bude popravki spuzve
 
Tema je tu da se narod raspituje i to cu i ja uraditi,hehe
;)
Zanima me koliko bi izaslo da se urade presvlake od eko koze-sky bež boje na moju boru,radi se highline paketu opreme tako da su sjedista ona tzv. profilisana, radio bi oba prednja i zadnju klupu, i dali bi mogao da prostepas ili usijes na sjeste da se bolje istice struktura(ali prepustio bi tebi opet odluku dali je to ikako potrebno,jer se bolje razumijes,bitno mi je samo da ne izgleda ko nenine dimije,hehe)
ovako nesto(kod mene nema nazad naslonjac za ruku,kao na drugoj slici)


 
evo presvlake prostepane za siceve 18
mhso5z.jpg
0,00KM (i prednja i zadnja)

2bo4yf.jpg

golf 4 ima 7 vrsta sjedista,
od tih 7 vrsta , tri vrste koristi u bori i u jeti
ovakva su kod bore ricaro, kao kod ove cetvorke ([/u]gore)
 
evo da i ja pohvalim Tahirov rad..covjek radi super kvalitetno, i dosta povoljno...stvarno sve preporuke za njega..
evo slika kako je to kod mene ispalo, jeste malo losija slika ali se vidi...

06082010552.jpg
 
Član
I od mene sve pohvale, juce mi je uradio sjedista, Mercedes W126, postavim slike u toku dana ;)
 
BoB_MarleY je napisao(la):
evo da i ja pohvalim Tahirov rad..covjek radi super kvalitetno, i dosta povoljno...stvarno sve preporuke za njega..
evo slika kako je to kod mene ispalo, jeste malo losija slika ali se vidi...

06082010552.jpg

hvala drug;)
 
Top