Auspuh potreban savjet

Auspuh potreban savjet

Eh ovako, imam mercedesa sa rednim šestakom 3.0 dizel, u planu je 3.0 benzin ili 3.2 24v ako pronađem. Auto trenutno ima 2 srednja lonca i jedan zadnji. Pošto ja namjeravam da izvedem 4 rore, uz to sam mislio da izbacim sve lonce i da uradim straight pipe, ali na benzinu će se derati kao ludo. Da li preporučujete da stavim samo jedan remus samo na sredinu, samo nazad, oboje ili pak da ostavim ovako i da samo napravim izlaze ?
 
Član
Mercedes_w126_inden_design_5.JPG

Eto ba nema dalje..a daj sliku kako ono sad izgleda..:D
 
Ostavi jedan srednji lonac bice ti preglasno i kod mene na seatu doduse 1.9 ima samo srednji lonac i zadnji sportski i ima top zvuk. A drug je na a6 v6 imao samo dve cevi ravne od izduva i preglasan je bio posle je vratio srednji lonac i bilo taman.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Ostavi jedan srednji lonac bice ti preglasno i kod mene na seatu doduse 1.9 ima samo srednji lonac i zadnji sportski i ima top zvuk. A drug je na a6 v6 imao samo dve cevi ravne od izduva i preglasan je bio posle je vratio srednji lonac i bilo taman.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
šta misliš o zadnjem remusu na sredini a nazad bez ičega ? :)
 
Član
i ja sam da stavis srednji lonac i samo onda izlaze do kraja..bit ce preglasno a ovako kad ode u vece obrtaje da se cuje lijepo a dok krstaris ono normala da bude..:D
 
mogao sam vala hahaha
Bice preglasno sigurno dosadice ti brzo. Srednji lonac i remuse nazad.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
gdje naći polovan protočni srednji lonac ?
Jedan veliki srednji lonac, i polijepi neku zvučnu izolaciju.
:D jedini koji se slaže samnom haha
Stavi dva otvorena lonca pozadi lastovic ili sl,I protocni srednji imas sve,a zvuk ce bit brutalan,dubok I jaki
gdje ih naći? Prvenstveno srednji protočni ?
 
Top