Audi URS4 Avant

Audi URS4 Avant

Član
Steta sto je propala kupovina, stvarno je dobar Audi, al ne sumnjam da ces opet nesto ovakvo iskopat :cool:
 
Član
Ipak smo se nekako dogovorili, napravice kodirani kljuc, nasli smo neku jeftiniju varijantu za izradu kljuca i uzecu auto na kraju svih peripetija :)

Iskreno, boli me uvo i za papire i za kljuc, auto je stranac i veoma jeftin, zato ga i uzimam za delove :)
 
Član
E da, zaboravih da kazem da sam danas kupio jos jedan Audi AAN motor 2.2T, 20V, 230KS, cisto da se nadje u rezervi :) :) :)
 
Član
Evo opet preokreta :) Zvao me jutros i kaze kupice auto njegov drugar neki za delove onako bez kljuca. Reko' odlicno, taman sam vise pogubio zivce ovolike, a i kupio juce AAN motor, tako da ne znam sta bih uopste sa URS6 i gde bih sa njim :)

Eto, napokon se zavrsi ova peripetija :)
 
Član
Stigle danas gumice i srafovi za servo pumpu, posto tu cesto znaju da curkaju, a uzeo sam odmah dva komada, nek' stoje :)

Kupio sam i bocu za servo ulje posto je moja bila puknuta, a uzeo i jedan konektor od bobine do svecice. U medjuvremenu sam rasturio komplet servo uredjaj i sva creva od turba preko IC-a do usisa, lepo ocistio, zamenio neke lose selne, pritegao i rezultat je vise nego ocigledan. Kada sam ga kupio, punio je do 0.6bara, a sada lepo kako treba, 1.0 bar :)


 
Član
Tu je i desni retrovizor, naravno sa motorom i grejacem. Ovaj moj je bio sa samljeven na delu gde je pricvrscen za auto, a ovaj je kao nov :)

 
Član
aaa koliko sam ja trazio da kupim s4:icon_sad:,ma samo ti njega sredi i nedaj ga nikome;),oni su sve skuplji i skuplji....jednostavno recena masinaaa:cool:
 
Član
Danas stigla benzinska pumpa, moja zeza nesto posto je auto vozen na plin godinama, a benzina jedva da je bilo par litara u rezervoaru :(

Uzeo sam odmah dve, da se nadje rezervna, nikad se ne zna :)

 
Top