Audi URS4 Avant

Audi URS4 Avant

Član
dellas je napisao(la):
Tuzno je to sto bi svi redak, jak i luksizan auto, a nemaju pare da ga voze, a kamoli odrzavaju... Evo jednog primerka koji kad vidim place mi se http://polovniautomobili.com/oglas1558920/audi_s4/ pojeli ga prasici :)

Nek je sa srecom u sredjivanju i vracanju u fabricko stanje;)

Zvao sam i ovog lika, reko' da uzmem da mi stoji, nikad se ne zna :), ali covek neki blesan, kao ne moze ispod 1400e, a auto lomina neopevana, turbina "iskljucena", ne moze ni da upali, ima venturi plinski uredjaj, menjac sa 5 brzina, nije vozen preko 5 godina, ostatak se da videti na slikama, a uzivo je verovatno jos veca lomina :)

Odmah se prionulo na radove, kupljen zadnji branik za citavih 30e, a skinuta i bacena ona poliesterska lomina :) Skinuo sam, ocistio i lepo pricvrstio farove posto je falilo nekih srafova i zabica, skinuo dva boost creva da vidim ima li kakvih pukotina, usput ih ocistio i vratio.

Proverio svecice svecice i za divno cudo neko je stavio Bosch F5DPOR, jedine svecice koje treba staviti u ovaj motor. Sa druge strane, gumeni konektori koji spajaju bobine i svecice su se raspali i lepljeni su nekakvim izolir trakama, uzas. Naravno, posto sam na UR-u uradio konverziju bobina, ostali su mi ti konektori, gotovo novi i odmah sam ih zamenio, a usput i ocistio svecice.


 
Član
Kupljena plastika ispod volana koja prvi kontakt za sirenu, neko je to zamenio strucno nekada ranije i sirena nije radila :)

Prodao sam one "felnice" 15" i kupio gume 225/45/17, a uskoro ce da legnu i felne :)

 
Početnik
Vec pocinje da izgleda kako treba , odlican izbor felgi , al' ne sumnjam poznajuci tebe da ce biti tu i nesto bolje ;)
 
Član
Neka je sa srecom u daljnim radovima jedva cekam
nove slike i da vidim kako ce to sve ispast na kraju
:cool:
 
Član
Jel to neki Audi muzej planiras da otvoris pa skupljas primjerke ? :D
svaka cast na izboru vozilica, sve bolaj do bolje :)
 
Top