Audi URS4 Avant

Audi URS4 Avant

Član
samo skidaj ovaj p*srani bodykit.. ali vjerujemo da ćeš ti to dovest u reda kako spada:icon_biggrin:
 
Član
a od kud taj prenos s nekih obicnih opelcica na vrhunske audi modele :) malo prije sam pregledao sve tvoje autice i mogu ti rec da si mnogo hrabar kakve krseve kupujes . volim i ja to sredjivat dovodit u red ali brate za ovo treba brdo zivaca . svaka cast i da je sa srecom sad nova godina da bude jos boljih kola i ludjih proekata .
 
Član
Fala, fala, takodje :)

Na kraju odustadoh od URS6, sve mi je delovalo tako sumnjivo da batalih celu pricu. Evo da ispricam kako se sve dogodilo.

Prvo sam okrenuo telefon i javio se neki klinac, rekao mi tu i tamo oko auta i dogovorimo se da pogledam auto za nekih 30 min. Krenem ja lepo i stignem skoro do auta, okrenem ga ponovo i pitam jel' stigao, kaze nije, doci ce njegov teca, on prodaje auto, pogledaj slobodno auto, stoji tu i tu, a rekao sam ja zeni od tecinog drugara ispred cije zgrade stoji auto, da ga otkljuca. Vec mi tu bi sumnjivo, al' 'ajd. Gledah ja tako auto 50 minuta, nidje tece, cuo se ja sa ovim par puta i kaze zaglavio teca u prevozu, stize uskoro. Nisam mogao vise da cekam, morah nazad na posao i cujem se ja sa ovim klincem posle sat vremena i dade mi on tecin telefon. Cujem se ja sa tecom i dogovorimo se da probam auto za koji da uvece posle posla, nebitno sto je mrak, samo da vidim da radi i da sipam antifriz umesto vodurine koja je bila u njemu. Dodjem ja lepo za koji dan, pojavi se teca i rovari po dzepovima, kaze izgubio je kljuc :) Trazio tu nesto po kolima i ode kuci da proveri da nije tamo negde, vrati se posle 10 minuta i kaze nema. Verovatno je ostao na poslu, ali posto je to bilo pred novu godinu, ostavimo za posle praznika da pita radnike da neko nije uzeo tamo od njih. Prodjose praznici i radnici nisu nasli kljuc, a kaze mi teca da se vlasnik vraca iz Australije polovinom januara!?!?! i verovatno ima rezervni kluc. Tu se ispostavi da auto nije od tece vec od njegovog nekog poznanika od kojeg je "dobio" auto u nekoj kompenzaciji. Uglavnom, vratio se taj "vlasnik" i javio meni teca da okrenem tog vlasnika i vidim sa njim za kljuc i papire. Okrenem ja ovoga, a on sav na tri coska, ma kakvi ugovori crni za taj auto, to se vodi na nekoh Italijana, pa ga je od njega kupio neki "nas" iz Srbije, pa on od njega, imaju samo papiri od auta, "ko ce da pravi ugovore za ovako jeftin" auto i na kraju price se toliko smorio da mi je prekinuo vezu bez pozdrava. Nazovem ja tecu i kaze on, ma da, takav je on, a mrzi ga da se cima za taj auto koji vise nije njegov :)
Reko' ok, aj' da vidimo onda sta cemo sada. Kaze on, predlozi sta da radimo posto nema kljuca. Ja reko' mozes da skines bravu i da se uradi kljuc na osnovu brave. Kaze on, nemam ja vremena skini je ti, refundiracu ti ja troskove. Odem ja ponovo do auta, skinem bravu, odnesem da se uradi i bravar me zove sutra da mi kaze da je 99% kljuc kodiran, barem po katalogu i da je 50e izrada samo mehanickog kljuca, a oko 150e kodiranog. Javim ja teci, kaze necu da radim kodirani kljuc, mehanicki hocu ako ces da kupis auto i priznacu ti tih 50e :) Mislim se, kakvih 50e kad sam vec dva puta dzaba dolazio do auta, pa onda kod bravara, pa ponovo do bravara da uzmem kljuc, pa opet cu do auta da namontiram bravu... Reko' ja cu kupiti auto ako upali sa ovim kljucem, ako je kodiran necu jer nemam pojma ni da li radi uopste. Kaze on, ma kakvi, necu ja da radim onda taj kljuc, mozda negde i nadjem ovaj sto sam izgubio :)))) Dobro reko' evo ti lepo adresa bravara pa idi i pokupi bravu, ja ne kupujem auto. On se tu silom iscudi, staaa, ne nego ces ti lepo da vratis bravu kako je bila :) Ja te cekao 15 dana, silne kupce propustio, ovo, ono... E, reko' vec je dovoljno sve sumnjivo od samog pocetka i imao sam pare u dzepu prvi dan samo si ti izgubio kljuc, a ko bi ti to majke ti kupio auto bez papira i kljuca, zivo me interesuje :) Dobro, daj mi telefon od tog bravara, sad ce on da mi donese bravu i namesti kad nece ti :) :) :) Dadoh mu ja broj telefona i adresu i caos :)

Eto, cisto da vidite kakvih sve iskustava ima i cega sve nema :)

Uglavnom, odustadoh ja od svega, jos se covek uvredi sto necu da odem do bravara po bravu i da je vratim i namontiram nazad :) Jbt, kakvih sve ljudi nema, pa ovo je komedija.

E da, ovaj URS6 je na prodaju, ako hoce neko da mu dam tecin telefon :) :) :)
 
Član
hahahahah, koji idioti! koja je to muljaza jbt... to auto da neko digne, ne bi se ni prijavilo policiji, jer se ne zna ni ciji je, nit ima saobracajnu, ni broja sasine ni vlasnika, ni kljuca, ni nista :) a kao nije kraden :) jos italijan :)
 
Administrator
jbg-a steta sto propade... Ali vjerujemo da ćeš ti naći opet nešto veoma brzo :) :)


Aaaa ti si kriv, čovjeku propale mušterije:lol::lol: Jest taj tečo kreten:icon_mad:
 
Top