Audi URquattro

Audi URquattro

Član
Namontirani zmigavci i promenjene stopaljke, stavljene ove sa stranca posto su tamnije nijanse i lepse mu stoje :)

Ofarbao sam i mrezice na haubi u crnu boju.


 
Član
Iskopah slucajno ovaj raritet od stopaljke, pa sam je morao kupiti posto je ujedno i jeftina :) Sad imam dve desne i jednu levu rezervnu, plus centralnu konzolu na kojoj pise "coupe".

Ako neko slucajno zna gde ima ovakvih stopaljki na prodaju, nek' javi, skupljam ih :)



Kupio sam i ovaj znak, nece da se baci :)
 
Član
Danas sam kupio i crevo od protokomera do turbine, moje je puklo na jednom mestu i lepljeno je, pa najverovatnije i propusta na tom mestu.



Inace, za nekoliko dana ce najverovatnije nova tema i novi auto naravno, ali naravno UR ostaje :)
 
Član
:))) Evo ovaj sto stize za koji dan, ima da se radi na njemu, ali najbitnije je da je osnova vise nego dobra :)
 
Član
Druze svaka cast, najbolji audi ikad napravljen, jos k'o dijete sam mastao o njemu al nikad nisam uspio da naletim na dobar primjerak... :icon_confused: Svaka ti cast kako si ga sredio, i ako imas jos kakvih slika ubaci, ovo auto vrijedi pogledati.... :icon_smile: ;) pozz :123:
 
Top