Audi URquattro

Audi URquattro

Član
Radilo se nekoliko dana na konverziji fabrickih bobina koje su izbacene, a ubacene nove bobine koje idu fabricki u brdo VW/Audi modela, najvecim delom u 1.8T motore. Izbacio sam stare bobine i dva POS-a, a ubacio nove bobine koje vec imaju u sebi ugradjen POS. Morao sam da preradim i instalaciju, a malo da "ogulim" i bobine da bi stale kako treba i sada auto radi kao sat, tek sad vidim koliko mirniji i lepsi rad ima motor sa novim bobinama :)

Inace, fabricke bobine i dva POS-a kostaju jedno 10 puta vise od ovih, tako da sam ubio dve muve jednim udarcem. Samo cu morati da nadjem konektore za ove bobine, sada sam privremeno zalemio zice dok ne nadjem konektore negde na otpadu. Inace, cisto informacije radi, kod nas u radnji ova jedna bobina kosta 3700din, a mene je svih pet zajedno sa postarinom kostalo 80e + 25e carina = 105e :) Gde mi zivimo jbt :(


 
Član
Stiglo malo raritetnih delova :), a i jedna slicica oprastanja od Coupe Quattro-a.

Ako nekoga mozda interesuje turbina, u pitanju je K24 sa Audija 200/S2/URS4/URS6, nek' javi :)

 
Član
Stigle nove zakacke za stitnike od sunca, fabricke su se raspale, a i od ovog drugog Coupe-a takodje, to im je izgleda slaba strana posle 25 godina :)

 
AUTO ZA POZELJETI,MENI JEDAN OD NAJLJEPSIH AUDIJA KOJI SE IKADA NAPRAVIO,DOBRO CUVAJ TO I NEKA TI JE SA SRECOM DRUG ;)
 
Član
U Mostaru je išao k'o nevrijeme, baš smo ga zagledali svi od reda hehe...

svaka čast... ovo se poštuje, još u ovakvom stanju... odlično ;)
 
Top