Audi S4 - 2,7 biturbo -00

Audi S4 - 2,7 biturbo -00

Član
rastavio ovakav audi u djelove stranac samo nije bio karavan,auto je brutalan za vozitit....
jesi radio sta na njemu jes ga pojacavao
 
sreto je napisao(la):
rastavio ovakav audi u djelove stranac samo nije bio karavan,auto je brutalan za vozitit....
jesi radio sta na njemu jes ga pojacavao

Chipovan. tu negdje oko 320ks. Evo mali video.. ali pusta mi negdje pritisak izmedzju turba i motora tako da nemam dovoljan pritisak u motor...

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=70-x1RRNO5M&feature=g-upl[/video]
 
Član
taj motor sa quattro pogonom razvaljuje,trenutno taj motor slazem u svojoj calibri sa zadnjim pogonom cilj mi je negdje oko 600ks
 
Član
da navodono u serijali drze i do 700ks,extra stvar ovog motora je velika snaga na niskim okretajima
 
Član
odlican automobil, meni licno omiljena serija audija, s4 :icon_smile: a veliki plus imas sto je karavan! :D
 
Zimnica.

2j5e2ph.jpg
 
Član
elmo je napisao(la):
Zašto čovjek ne bi imao ovoliko auta, mislim nije ne realno. Sva ova auta koja je postavio nisu od po 50 hiljada eura.

Svaka čast stari :cool:

Samo deri :123:

Znas li ti koliko kosta samo porez na ova auta u Swe? Osiguranje? Iskren da budem ja cisto sumnjam da su ova auta sve od jedne osobe.Ali sve se da provjeriti:icon_biggrin:

Ako grijesim,onda se duboko izvinjavam momku/covjeku...
 
Lexillium je napisao(la):
elmo je napisao(la):
Zašto čovjek ne bi imao ovoliko auta, mislim nije ne realno. Sva ova auta koja je postavio nisu od po 50 hiljada eura.

Svaka čast stari :cool:

Samo deri :123:

Znas li ti koliko kosta samo porez na ova auta u Swe? Osiguranje? Iskren da budem ja cisto sumnjam da su ova auta sve od jedne osobe.Ali sve se da provjeriti:icon_biggrin:

Ako grijesim,onda se duboko izvinjavam momku/covjeku...

heheh buraz sve je odjavljeno !! osim upravo sad vozam samo BMW 528 :D
nebi se mogao naplacati osiguranja i poreza :D
 
a ne samo porez,đe je tu još i čorba,i ovdje skupa čorba,a u skandinaviji najskuplja je na svijetu.Šta god bila istina tebi svaka čast prijatelju,pogotovo na onoj mat crnoj raketi ;) ,nego reci ti sitnoj raji čime se baviš ako nije tajna,da nisi neki IT stručnjak,čuo sam da gore ima puno toga i da se lijepo zaradi.
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
a ne samo porez,đe je tu još i čorba,i ovdje skupa čorba,a u skandinaviji najskuplja je na svijetu.Šta god bila istina tebi svaka čast prijatelju,pogotovo na onoj mat crnoj raketi ;) ,nego reci ti sitnoj raji čime se baviš ako nije tajna,da nisi neki IT stručnjak,čuo sam da gore ima puno toga i da se lijepo zaradi.

tesko da jedan it strucnjak sklap auto od 1000ks,
tarik vozni park ti je boli glava, zaboli glava kad cujes konjazu:lol:
 
Pa probio sam se brzo za svojih 30 godina.
Radim ko sef jedne radione za MAN - kamione i autobuse.
ima u teskoj mehanici para.
 

rs6

Član
Tarik_Kadic je napisao(la):
Pa probio sam se brzo za svojih 30 godina.
Radim ko sef jedne radione za MAN - kamione i autobuse.
ima u teskoj mehanici para.

trebal vam radnika ? :D hidraulika i mehanika :D

ps. vozni park, malo je rec san ! :D
 
Top