Audi S4 - 2,7 biturbo -00

Audi S4 - 2,7 biturbo -00

Moje zimsko auto - 4 x 4 vuca. da se vozimo sigurno po snjegu..
19" felge od Audi S6 -crno lakirane..
a zimske gume sa kramponima - 17"

11adawg.jpg

2s955qx.jpg

34i1xjn.jpg

vyqjqv.jpg

13zwjdz.jpg

352qmaq.jpg
 
Član
Na njemu želim vidjeti 2xK04 :) :) :)

Nemoj da kometiram auto..... :123::123::123::123::123::123::123:
 
Član
Drago bi mi bilo da su ovo tvoja auta...
Za dva života ne možeš ovo imati, održavati, pogotovo praviti-napucavati, kolika god da imaš primanja.
Sve u svemu lijepe su slike samo tebe na njima nema :/

Prijatelj u Rozenhajmu ima istog S4, mapiran na 305 u defektu je ,ima problem sa mjenjačem tj crko -Automatik, ako te interesuje auto da te uputim njemu, cjena 7.000 EUR.
 
Poz momci.
Radi se ko crnac ovdje i u Svedskoj. pa se i ima.. naravno da su moja vozila.. ;)



TaBa je napisao(la):
Drago bi mi bilo da su ovo tvoja auta...
Za dva života ne možeš ovo imati, održavati, pogotovo praviti-napucavati, kolika god da imaš primanja.
Sve u svemu lijepe su slike samo tebe na njima nema :/

Prijatelj u Rozenhajmu ima istog S4, mapiran na 305 u defektu je ,ima problem sa mjenjačem tj crko -Automatik, ako te interesuje auto da te uputim njemu, cjena 7.000 EUR.


Mora da ti prijatelj ima noviju varijantu sa 4,2 litra motorom.. i automatik mjenjacem.. koja godina?

Evo i jedna slika za ljude koji nevjeruju u trud i rad.. kako stoje u garazi bar 3 od auta.. zivi zdravi bili pa i vi imali...
2vls37p.jpg
 
Član
Mora da ti prijatelj ima noviju varijantu sa 4,2 litra motorom.. i automatik mjenjacem.. koja godina?
[/quote]

2000 godina, žuti, 2.7T mapiran na 305 KS, automatik koji je crko.
 
TaBa je napisao(la):
Mora da ti prijatelj ima noviju varijantu sa 4,2 litra motorom.. i automatik mjenjacem.. koja godina?

2000 godina, žuti, 2.7T mapiran na 305 KS, automatik koji je crko.
[/quote]

steta sto je automatik. gdje nadze automatika hehe.. jaka auta i automatik mjenjaci = grose scheisse :D

bas gledam na mobile.de jedan takav automat siv.. 5000 eura sa okej mjenjacem.
 
Član
sto ne vjerujete da covjek ima par auta pa nisu auta po 100 hiljada... udji u na Daliborov profil pa pogledaj sta covjek ima :D
 
Član
Одг: Audi S4 - 2,7 biturbo -00

Pa dobro nisam reko da nije njegovo mozda se covjek bavi kakvim biznisom sa autima pa ima toliko al normalnom covjeku netreba 5-6 auta da ima za svako godisnje doba i uslove.al ajd hvala bogu nek ima.;)
 
Član
Zašto čovjek ne bi imao ovoliko auta, mislim nije ne realno. Sva ova auta koja je postavio nisu od po 50 hiljada eura.

Svaka čast stari :cool:

Samo deri :123:
 
Top