Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Član
Zašto ga proda :) ja sam bas neki dan razmišljao i da prodam svoj ne znam šta bi kupio a da nebi požalio!!
Možda S8?? Ili novi Q7?
A sto se tiče 3 to je igračkica jedino možda S4 novi mislim da bi ti to bilo mjera.
Ahh kad sam budala dobio dobru ponudu al sad mi krivo nemogu nikako da nađem zamjenu :/ jedino to sto kažeš novi A4 moderniji je ili ako naletim na A7 facelift ili A8 al da je cjena pristupačna.

Skickat från min SM-G935F via Tapatalk
 
Član
Ahh kad sam budala dobio dobru ponudu al sad mi krivo nemogu nikako da nađem zamjenu :/ jedino to sto kažeš novi A4 moderniji je ili ako naletim na A7 facelift ili A8 al da je cjena pristupačna.

Skickat från min SM-G935F via Tapatalk

E upravo to, ovdje se barem može naći i S7 za ok pare.

Jesi li razmišljao o nečemu van Audija?


I obavezno otvori garažu i javi šta je :))
 
Član
E upravo to, ovdje se barem može naći i S7 za ok pare.

Jesi li razmišljao o nečemu van Audija?


I obavezno otvori garažu i javi šta je :))
Može se i ovdje naći S7 za OK pare al je osiguranje dosta skuplje pošto se dosta krade S/RS vozila i još ovdje u blizini mene dosta su palili auta pa osiguranje otišlo skroz...

Skroz sam zadovoljan sa Audijom i nisam ništa drugo ni planirao i obavezno otvaram garažu čim dođe nova limuzina :)

Skickat från min SM-G935F via Tapatalk
 
Član
Preseli ss kod mene u komsiluk 3x manje osiguranje

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
U kojem si ti dijelu? Ja sam u Malmö Nydala/Söderkulla bas su možda prije pola godine zapalili auto na parkingu iza moga malo u stranu stojao sreća pa nije nista mom autu bilo

Skickat från min SM-G935F via Tapatalk
 
Član
U malmu je puno skuplje osiguranje nego u manjim okolnim mjestima, za 30% Ja radim u eslövu.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Član
Znam to al hajd staces ja sam za moju A6 placao oko 1500kr/mjesecno ipak je to A6 nije S nit RS ....nek deru narod kad mogu :p
Ovdje je 587kr. Ja imam svedsku vozacku od 2014te, pa mi je osiguranje skuplje... Ako imas garazu lansforsakringar kosta i manje

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Član
Ovdje je 587kr. Ja imam svedsku vozacku od 2014te, pa mi je osiguranje skuplje... Ako imas garazu lansforsakringar kosta i manje

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Znam to imao sam Länsförsäkringar oni su najbolji al nemam garažu parkiram napolju ispred zgrade

Skickat från min SM-G935F via Tapatalk
 
Član
bas me zanima za koliko para si dao pa si prodao ovaj auto :D

inace nema mi smisla toliko ulagati i sredjvati auto i prodati pa onda ne znas sta drugo uzet,
taj audi je bio perfekcija , inace taj model sestice je predobar cak i u fabrickom osnovnom izadju, a kod tebe ovo bio ko raketa
 
Član
bas me zanima za koliko para si dao pa si prodao ovaj auto :D

inace nema mi smisla toliko ulagati i sredjvati auto i prodati pa onda ne znas sta drugo uzet,
taj audi je bio perfekcija , inace taj model sestice je predobar cak i u fabrickom osnovnom izadju, a kod tebe ovo bio ko raketa

Hmm... ulozio sam u njeg mozda maksimalno 10 000 KM bez seriva i to. A zaradio sam oko 15 000 KM ipak sam ga vozio 2god i presao oko 35 000 kilometaraza te dvije god. Drastticno opadaju ovdje cjene za 3.0TFSI motore :/ , zato trazim sad nesto drugo trazim dizela 313KS ili tako nesto
 
Top