Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Audi A6 C7 3.0 TFSI ''Exclusive''

Član
Lijep i suncan dan :)
369020-3729188.jpg

369020-3729189.jpg

369020-3729190.jpg
 
Član
Pozdrav raja,

Evo ovako prodao sam Audija ima jedno 3 mjeseca sad tražim nešto drugo.
Audi je bio top i nesostaje mi nemam bas pravi razlog sto sam ga prodao jedino to sto sam dobio dobru ponudu za auto.

Sad stojim između dal da uzmem audi S3 8V 300 KS 2015 limuzinu ili A4 B9 3.0 TDI 272KS limuzinu 2016, nova A4 mi se vise sviđa unutrašnji paneli sa audi cockpit digitalni instrument i dosta opreme a S3 je malo podosadan unutra, po mom mišljenju ljepši je Golf 7R unutra.

Jedino me brine da mi neće dosaditi dizel radi zvuka posto nisam nikad imao bas dizel auto, vozim na poslu transporter 2.0TDI al nije to to...
Zadnja slika auta kad je Sveda dosao po njeg....
n2lavn.jpg


AUDI A4 3.0TDI TIPTRONIC 272KS 2016
2061qwi.png


AUDI S3 2.0 300KS STRONIC 2015

iqj81h.jpg

2dh7e6a.jpg
 
Član
Jaka dileema brateeeee

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Hmm evo vec duže vrijeme razmišljam nemogu da se odlučim...počela mi se A4 sviđati skroz nekako ispočetka kad je tek izašla nije nešto me privlačilo...a sa druge strane S3 je cool auto brzo iz starta jedan chip i leti.....trenutno jos uvjek gledam nisam se jos odlučio al više ide da će da bude A4

Skickat från min SM-G935F via Tapatalk
 
Član
S3 uzeti ma koliko bio jak posle A6 nema nikakve logike, on je premal za A6,bar ja posle onolikog auta i komfora ne bi mogao preci na toliko manje auto, plus sto je to auto bar dvije klase ispod A6, moj predlog, uzmi A8/S8 :D
 
Član
S3 uzeti ma koliko bio jak posle A6 nema nikakve logike, on je premal za A6,bar ja posle onolikog auta i komfora ne bi mogao preci na toliko manje auto, plus sto je to auto bar dvije klase ispod A6, moj predlog, uzmi A8/S8 :D
Upravu si jest to al evo duže vrijeme tražim A7 biTDI za pristupačnu cijenu a da nije prešao previše i sa bogatom opremom makar upola naspram mog prošlog Auta a nemogu da nađem.

A sto se tiče A8 gledao sam malo i na njih 3.0TDI 262KS da nije malo mal motor za toliko auto? A 4.2 je dosta skuplji za održavanje samo porez svake godine oko 500€ jos osiguranje najmanje 170€ godišnje a da ne pričam o S8 tu osiguranje skoro duplo skuplje a i izvan moje financijske mogućnosti je.

Skickat från min SM-G935F via Tapatalk
 
Član
Pa onda ne znam sta ti bi da prodas onakvu zvijerku i sad oces da se unazadis....jedino ako ti pare nisu tebale hitno...onda razumjem...
 
Član
Pa onda ne znam sta ti bi da prodas onakvu zvijerku i sad oces da se unazadis....jedino ako ti pare nisu tebale hitno...onda razumjem...
Nisu mi trebale pare hitno nego sam dobio dobru ponudu i ako nebi ga prodao tad sad bi skroz izgubio na cijeni :/ posto je motor bio 3.0 TFSI padaju cjene jako brzo bar ovdje u Svedskoj. I jos nesto primjetio sam da mi nije potrebno auto sa velikim motorom ovaj je gutao benzin fakticki sa oko 65 litara predjem samo oko 380kilometara a jest da je najvise gradska voznja.
 
Super Moderator
taj 3.0 u a8 nije slab 100%. vidio sam kako ide taj noviji A8 i stvarno je to dovolino. naravno jos kakav fin remap i ne treba vise
 
Član
Zašto ga proda :) ja sam bas neki dan razmišljao i da prodam svoj ne znam šta bi kupio a da nebi požalio!!
Možda S8?? Ili novi Q7?
A sto se tiče 3 to je igračkica jedino možda S4 novi mislim da bi ti to bilo mjera.
 
Top