Audi A4 B7

Audi A4 B7

Član
ofarbaj okolo u crno masku a ostavi ove chrome linije is stavi audijev znak crni ili chrome, i bit će super... svakako je dobar, kad si mene zbunio koji je ovo model onda mozes znati koliko je sati, farovi super legli :D
 
Član
Odličan audi, farovi su mu samo tako legli na prvu sam pomislio B8, maska po meni bolje bi bilo da si išao na S4 ili bar da ova ima znak ;) Baci još koju sliku, pogotovo farova po noći ;)
 
Član
Farove sam kupio on line na www.sw-tuning.de ali malo su komplikovani, narucis ih on line i onda ti oni posalju adresu i broj racuna banke pa odes u banku uplatis novac i oni ti posalju farove, kostali su 330 eura i kad ti kuci dodju platis postarinu pa sve oko 400 eura, skupo al jbg.:)
 
Član
armin b7 je napisao(la):
Farove sam kupio on line na www.sw-tuning.de ali malo su komplikovani, narucis ih on line i onda ti oni posalju adresu i broj racuna banke pa odes u banku uplatis novac i oni ti posalju farove, kostali su 330 eura i kad ti kuci dodju platis postarinu pa sve oko 400 eura, skupo al jbg.:)

Hvala, za ove lutke nije ništa skupo ;)
 
Član
fino izgleda, ali je brate ko tenk... ovo se mora min 5-6 cenata spustit da ne lici na suv-a, nisam pripadnik fabrickih felgi tako da to necu koment, tamnit stakla ces vjerovatno, farovi su super, i grill je neobican svidja mi se
 
Član
Extra izgleda, a nisi nam nista napisao o autu, motor, godiste oprema, imas li slika iznutra? pozzz :)
 
Top