Audi A4 B7

Audi A4 B7

Član
auto vidjam svaki dan parkiran na trgu:D
Izgleda Mirela ne voza...
sto se tice auta izgleda extra..
samo malo mi bode oci kad gledam iz Chilla tamo auto...naprijed ovaj gril...mozda bi bolje bio da je crni al et:D
znam da si ga mijenjao....
Bas ja prije 2-3 dana s Komadantom o autu pricam:D:D

midzi...

jos samo Llumar da legne nekih 50% i to je to
 
Član
Hvala, Llumar folije idu obavezno i gledam da narucim opruge, i razmisljam da ga chipujem. Sto se tice maske.............kad sam je davno kupio pa kad bude bilo vremena uradit cu je,znam da je previse chroma ali nije bilo druge.
 
Dobat audi ;);) nasjeo sam na sliku tablica, reko naruceno :D i papreno placeno.

Predobar je samo sredi tu masku i to sto vec imas u planu je super ;)

Uzivaj kad mozes :cool:
 
Član
armin b7 je napisao(la):
Hvala, Llumar folije idu obavezno i gledam da narucim opruge, i razmisljam da ga chipujem. Sto se tice maske.............kad sam je davno kupio pa kad bude bilo vremena uradit cu je,znam da je previse chroma ali nije bilo druge.

ako vec i razmisljas o chipu u gradsci radi smchip ..imas ovde na siteu nadji i raspitaj se kod Srdjana...;)

znas i sam da Alijin Nedim cacka oko toga i neko u brckom..
al nije to to..kako ja znam garancije nemaaaaa:D

to zaobidji..bolje malo jace platit nego kasnije da se mucis s problemima...

a llumar u lipnicu kod zoke i opleti polako...nekih 5-6h da cijelo auto sredi i rahat si
a danas prolazim pored avdije... treba mu 3-4cm u pod da ide ako ga planiras ostaviti na ovim gumama i felgama;);)


ev ti kontatk za srdjana
http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=8808

a eavo ti malo i infa
http://www.bhtuning.com/sm-chip-tuning-t-30707.html

evo ce te zanimati:D

http://www.smchiptuning.com/397/audi-a4-b7-1-9-tdi-116
 
Član
Audi je extra, samo moja struka IT kažem ti da si tablice loše odradio, odnosno rađeno je u nekom od loših alata, zamazao si narodu oči kad su u pitanju table!!!
 
Član
:):):) Pa naravno da nisu prave tablice, to sam bezzz uradio.

A sto se tice chipa, smchip radi Djug-Auto Zivinice i mislim da je 300eura optima da ga digne na 150ks a cuo sam da radi Nedim samo ne znam kako i ako budem radio idem u Djug.
 

LSD

Član
a vidim ja neki dan poznato mi auto u gradu opasno...kad ono cojk s foruma XD....
dobar avdo...samo naprijed sa zamisljenim ciljom
 
predobar audi, al sjecam se da sam prije par godina ovakve tablice vidio u mostaru na jednom bmwu, 000-O-000 sad jel lik bio nastimao lazne ili su prave neznam, uglavnom je auto bilo u prolazu..
 
Član
armin b7 je napisao(la):
:):):) Pa naravno da nisu prave tablice, to sam bezzz uradio.

A sto se tice chipa, smchip radi Djug-Auto Zivinice i mislim da je 300eura optima da ga digne na 150ks a cuo sam da radi Nedim samo ne znam kako i ako budem radio idem u Djug.

Znam da radi Nedim al koliko je pouzdano raditi kod njega neznam..
sigurno radi dosta jeftinije od ostalih ali ja bi zaobisao..
Ajd da ti vozis neki sepet pa oces chip onda OK al auto koje vrijedi puno i koje je extra nebi tu radio...

za Djuga neznam dal radi..to od tebe cujem...

posavjetuj se sa Srdjanom s forma..
dao sam ti gore u predhodnom postu adresu vidi kako sta pa onda...;););)
 
Član
Vidio sam ga pred Bosnom na trgu, lijep je i odma ga poznah, onako specifican, al trebas ga sad vise prema Rolls-Royce-u nego nekom japancu nastavit tunirat hehe :icon_eek:
 
Top