Audi A4 B5

Audi A4 B5

Član
Odlican audi,uvijek su mi se svidali ovi b5,crna boja+jako dobra felga je najbolja kombinacija,mozda sa ga je jos malo spusit,inace sve pohval :)

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 
Član
Odlican audi,uvijek su mi se svidali ovi b5,crna boja+jako dobra felga je najbolja kombinacija,mozda sa ga je jos malo spusit,inace sve pohval :)

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
hvala :D a gdje cu vise i ovo je puno valja malo podic da ne bude problema :D al perverzija je kako izgleda uzivo ovako, samo ja ne znam da slikam :D
 
Član
vrh audi svaka pohvala, digni ga malo i ne bi trebalo strugati jer su to gewinde ne bi trebalo biti velikog hoda
 
Član
Pa logicno je da hoce,jer kad je spusten ne cita pravilno senzor i javlja gresku,ali ne kosta te nista da probas ako bude ispravno kad je podignut rijesio si dilemu,zakucas ga i vozas,a znas do cega je.
al problem je sto meni abs uopste ne radi,nije samo da stoji ta lampica..kako da ja to sve rijesim a da on ostane spusten..kazu mi eto na dijagnostici da su otisla oba senzora od abs-a
 
Član
P
al problem je sto meni abs uopste ne radi,nije samo da stoji ta lampica..kako da ja to sve rijesim a da on ostane spusten..kazu mi eto na dijagnostici da su otisla oba senzora od abs-a
Jel od prije ne radi ili kako si spustio,pokusaj zrakom ispuhat onaj abs prsten zna i tu prljavstine upast,jer bilk koji da je problem on prijavi da je senzor crko
 
Član
P

Jel od prije ne radi ili kako si spustio,pokusaj zrakom ispuhat onaj abs prsten zna i tu prljavstine upast,jer bilk koji da je problem on prijavi da je senzor crko
radio je prije, kako sam stavio gewinde.ovaj mi je nije stego lezaj i onda se to sve drmalo i valjda tako otiso i senzor od abs :/
 
Član
evo morao sam malo podic sad je vec druga prica moze se vozati,sredio sam i senzore nisu otisli nego je jedan bi gotov ispao.mozda jos mrvicu spustiti naprijed i to je to.sad sam u potrazi za retrovizorima tj za desnim englezom :D
72q1lf.jpg
r0wm6q.jpg
 
Top