Audi A4 B5

Audi A4 B5

Član
Dobar audi i unutra, utegnut i ocuvan, ugodno sam iznenadjen kada sam razabro unitrasnjost samo meni se mrke stopke ne svidjaju, ja bih samo bijeli dio stopa zatamnio, a crveno nek je crveno
doci ce i stopke na red da se promijene :p a ja bas htio ostaviti ovako a oguliti samo rikverc svjetlo da bude bijelo, da imam svjetlosti po noci :D
 
Član
vidjo sam audia zadnja 2 dana i odlican je, felge mu stoje samo tako, samo su stopke malo previse zatamnjene po mom misljenju, ostalo sve 5 :)
 
Član
Evo jos malo dodataka :) spustio sam ga jos malo naprijed da se poravna naprijed i nazad..retrovizori gotovi i postavljeni danas, i ubacio sam chrome prstenove u sat.pa evo i da se sve obiljezi :D
wwginl.jpg
2a8nk0w.jpg
talzy1.jpg
24oyhhx.jpg
w82jax.jpg
 
Član
Zar ide temperatura na tdijevima preko pola? kojeg god sam vozio radna temperatura je bila tacno na 90
inace, vrati stopke u crveno, po mom misljenju bolje tako izgleda... inace super
 
Član
Zar ide temperatura na tdijevima preko pola? kojeg god sam vozio radna temperatura je bila tacno na 90
inace, vrati stopke u crveno, po mom misljenju bolje tako izgleda... inace super
nije mi nesto sat uredu, kad upalim auto odma mi ode na drugu crticu gore.rece mi majstor da je senzor temperature pa sam uzeo da ga zamijenim, a isto tako i rezerva mi se pali kada kazaljka dodje na pola rezervoara...sutra vracamo stopke u crveno samo cu ostaviti rikverc sa folijom pa da vidimo kako izgleda :)
 
Član
nije mi nesto sat uredu, kad upalim auto odma mi ode na drugu crticu gore.rece mi majstor da je senzor temperature pa sam uzeo da ga zamijenim, a isto tako i rezerva mi se pali kada kazaljka dodje na pola rezervoara...sutra vracamo stopke u crveno samo cu ostaviti rikverc sa folijom pa da vidimo kako izgleda :)
Isti problem imam na a3 8L, rezerva se pali kada je kazaljka na pola a temp uvijek oko 70-80

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Top