audi a4 2005 misljenje

audi a4 2005 misljenje

Član
nema on druze ni k od s-linea a i malo mi cudan air bag na volanu kao da je noviji od ostale unutrasnjosti auta.... a sto se tice potrosne sigurno 10-12 po gradu...
 
Član
ma kakav S line, nema ni naslon za ruku a kamo li sta drugo... al taj motor u tom autu je idealna kombinacija...
 
Član
Meni lijepo izgleda sa vana, a za odrzavanje ne znam kakav je.
Samo me zanima sta im znaci ovo model 2006, a godina proizvodnje 2005 :icon_rolleyes:
 
Član
Pa ova unutrasnjost je sto putaljepsa nego one tamne ogavne. Jedino taj airbag mislim da nije u redu. Googlaj po netu da vidis ima li neki sa crnim airbagom a bez volanom
 
Super Moderator
Dobar je volan ja mislim.... Uglavnom i ako nije, ne izgleda ruzno i sta fali ako je malo cvaknut bio a ovako izgleda onda je dobro uradjen.. Nego, za manje para moze kod mene da uzme A6 :D jos nije 204 KS nego 224 :D

Nije crn airbag nego je siv, pola auta je bez a pola sivo
 
Član
Sve ti je već odgovoreno a ako ti mogu pomoći barem malo: jer nemam trenutno pristupim svim podacima pošalji mi VIN da ti kažem detaljnije.
 
Član
Franki je napisao(la):
Meni lijepo izgleda sa vana, a za odrzavanje ne znam kakav je.
Samo me zanima sta im znaci ovo model 2006, a godina proizvodnje 2005 :icon_rolleyes:

ima mi logike kad ovo napisu za A3 jer je facelift sa single frame maskom izasao u drugoj polovini 2005 pa napisu model 2006 al ovaj se poceo proizvoditi samim krqjem 2004 i nije se mjenjao do kraja tako da mi nema logike ovo "model 2006"... neka me neko ispravi ako je bio facelift ili nesto...
 
Član
a dobro kod nas dosta ljudi misli da ako uzme s line da je uzeo viperov motor i unutrasnjost s klase,kao sto misle ako je gti da mora bit highline paket opreme,ili sto bi rekli na piku ful fulova oprema,max maxova itd....

hvala raja na pomoci,nego jos jedno pitanje imam,koliko kosta odrzavanje ovog audija,servis veliki? to interesuje prijatelja?
ne razumijem se bas u audiNe,više sam volCvagen :D
 
Član
ja sam za svog platio u Nipexu veliki servis cca 1100 KM a u razgovoru sa mehanicarima saznao sam da za motore 2,7 i 3,0 skoro pa da je sve skuplje duplo nego za 1,9 i 2,0....
 
Top