audi a4 2005 misljenje

audi a4 2005 misljenje

Član
BaXRS4 je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
unutra je golac pravi trebao bi imat bolju opremu ja bi rekao da mu je onaj motor tdi 85kw:D

Kakve veze ima oprema sa motorom LOL?

obicno skoro svi jaci motori imaju dobru opremu ako se nevaram
pogledaj ove 1.9 85kw od njih hiljadu jedan ima navigaciju :lol:
 
BHT Ovisnik
cijenom i nije skup kako vidim ostale,kolega je nedavno kupio istog samo 1.9tdi,nije imao nikakvih troskova da bih ga mogoa pitati o odrzavanju.... samo ja na ovome ne vidim nista od S paketa osim slova S:icon_confused:
 
Član
nek ga zaobidje, kilometraza je sigurno 200+, bio je nedavno kod poznanika u sarajevu s tim kilometrima, krom retrovizori, ovaj motor i ova oprema, sumnjam da imaju 2 ista s 3.0 motorom i ovako goli...
EDIT: evo dokaz, evo ti isti auto u zavrsenim artiklima i procitaj pitanja, pise ti kilometraza u odgovorima http://www.pik.ba/artikal/2182385/audi-a4-3-0-tdi-quattro/
 
Član
Ovaj Audi prodaje mislim frajer koji preprodaje auta.Ja samo mogu reci da mu je oznaka motora dobra 3.0 i to sto je quattro_Ostalo sve taraba,a nije ni blizu S-line.
 
Član
pisao tamo fino jedan od prethodnih vlasnika, pogledaj link koji sam ti naveo i pitanja. kilometraza prije godinu dana je bila 210 hiljada, mislim da je otad promijenio bar 2-3 vlasnika tako da, ja bi odustao... a i volan je ocito presvucen ili mjenjan airbag, vidi se na starom oglasu da je sve bilo u jednoj boji... u svakom slucaju sretno u potrazi ;)
 
Član
Iste su tablice, isti auto :icon_biggrin:

Evo postavio sam "pitanje": Kilometraža za godinu dana spala sa 210 000 na 132 000

:lol:

Nek ti drug bježi od ovoga
 
Član
3,0 TDI motori valjaju hladno po 500 000 km bez nekih veliki problema ali brine me ovaj airbag, ali ni to nije velika briga pri 40km/h se pali...... ali samo problem ovom autu je ovo ALI previse mutljaga oko njega bijezi od tog ;);););)
 
Super Moderator
Bas sam htio reci da je malo koji 3.0TDI presao malo jer niko nece kupiti auto s takvim motorom i voziti se po gradu... Al nek to ne zabrinjava ovi 3.0 mogu preci puno bez problema kao sto kolega rece, al realno ovo auto vrijedi 19000-20000 pogotovo ako se pare daju ;)
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/4519128/audi-a4-3-0-tdi-quattro-s-line/ ev po meni je ovaj bolji izgled ima nekako mi manje Ali ima pa pogledaj nemoj da se zaletis

ZELA GTI je napisao(la):
Iste su tablice, isti auto :icon_biggrin:

Evo postavio sam "pitanje": Kilometraža za godinu dana spala sa 210 000 na 132 000

:lol:

Nek ti drug bježi od ovoga

zela covijek je bio na putovanju kroz vreme vratio se sa audijem iz 2008 kada je imao 132 000 na satu :D hahahahahhahahahhahahahhahah:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Meni lijepo izgleda sa vana, a za odrzavanje ne znam kakav je.
Samo me zanima sta im znaci ovo model 2006, a godina proizvodnje 2005 :icon_rolleyes:

ima mi logike kad ovo napisu za A3 jer je facelift sa single frame maskom izasao u drugoj polovini 2005 pa napisu model 2006 al ovaj se poceo proizvoditi samim krqjem 2004 i nije se mjenjao do kraja tako da mi nema logike ovo "model 2006"... neka me neko ispravi ako je bio facelift ili nesto...


Hvala na lijepom odgovoru, ali ja opet ne kontam.
Ako je izasao u drugoj polovici 2005 opet je 2005 godina ne znam kakve to veze ima sa modelom ili faceliftom. :icon_question: Kad je facelft facelift je, kad nije nije.
 
Član
Franki je napisao(la):
Hvala na lijepom odgovoru, ali ja opet ne kontam.
Ako je izasao u drugoj polovici 2005 opet je 2005 godina ne znam kakve to veze ima sa modelom ili faceliftom. :icon_question: Kad je facelft facelift je, kad nije nije.

pa to nas narod pise da se bolje proda ili sta vec... isto kao ona poznata recenica "full oprema bez klime i koze" ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Meni lijepo izgleda sa vana, a za odrzavanje ne znam kakav je.
Samo me zanima sta im znaci ovo model 2006, a godina proizvodnje 2005 :icon_rolleyes:

ima mi logike kad ovo napisu za A3 jer je facelift sa single frame maskom izasao u drugoj polovini 2005 pa napisu model 2006 al ovaj se poceo proizvoditi samim krqjem 2004 i nije se mjenjao do kraja tako da mi nema logike ovo "model 2006"... neka me neko ispravi ako je bio facelift ili nesto...


Hvala na lijepom odgovoru, ali ja opet ne kontam.
Ako je izasao u drugoj polovici 2005 opet je 2005 godina ne znam kakve to veze ima sa modelom ili faceliftom. :icon_question: Kad je facelft facelift je, kad nije nije.

Drug, to za model ti mogu reći iz vlastitog iskustva.

Imao sam audija koji je bio 12/2003 godina proizvodnje ali je modelski bio 2004. u broju šasije ima određeni broj po redu koji označava godinu modela (sad neznam tačno koji je ali ako želiš ja cu ti provjeriti). Tako je auto kod mene bio 2003 a model 2004.
 
Top