audi a3 2.0 tdi 2006g

audi a3 2.0 tdi 2006g

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma ko lutka, boja 10ka :cool:
jesi li iz sarajeva? vidjao sam istog ovakvog cesto dole po alipasinom, extra su mu i felgice i boja i sve, po felgama ga pamtim... ne znam jesi li to ti ili je bas identican...
 
Član
dado307 je napisao(la):
ma ko lutka, boja 10ka :cool:
jesi li iz sarajeva? vidjao sam istog ovakvog cesto dole po alipasinom, extra su mu i felgice i boja i sve, po felgama ga pamtim... ne znam jesi li to ti ili je bas identican...
Jesam iz sarajeva sam, moguce da si me vidjao po gradu, al sad treba sacekati april pa se opet felge stava:)

Schumi je napisao(la):
Lijepo auto,samo još malo stakla zatamniti :icon_biggrin:
zatmanio bi ja stakla, al cesto putujem u inostransto s anjim, pa bi me na granicama svaki pute zezali, to je razlog sto nije zatamnjen
 
Član
bigm je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
ma ko lutka, boja 10ka :cool:
jesi li iz sarajeva? vidjao sam istog ovakvog cesto dole po alipasinom, extra su mu i felgice i boja i sve, po felgama ga pamtim... ne znam jesi li to ti ili je bas identican...
Jesam iz sarajeva sam, moguce da si me vidjao po gradu, al sad treba sacekati april pa se opet felge stava:)

Schumi je napisao(la):
Lijepo auto,samo još malo stakla zatamniti :icon_biggrin:
zatmanio bi ja stakla, al cesto putujem u inostransto s anjim, pa bi me na granicama svaki pute zezali, to je razlog sto nije zatamnjen



ma nema sta, autic je za 10ku.. mogao bi ga zatamnit 30%, pogledaj u mojoj temi na golfu, prije toga imao na passatu isto 30% foliju, isao u austriju, sloveniju, hrvatsku... niko nista nije govorio, po danu se vidi unutra, navece bas fino... pozdrav i cuvaj vozilicu... :icon_smile:
 
Član
Audi ti je stvarno prelijep :cool::cool:

Ove felge (mislim da su od S3 ?) mu stvarno dobro stoje a i A3 sa dvoja vrata mi je mnogo ljepsi od SB-a...;)

Ja mislim da A3 sa 170 KS " leti " ja imam A4 170 KS (standardni bez cipa) i stvarno auto fkt. odlicno ide jos je tvoj laski...brate to cupa... :cool::cool:

Pozzz i sretno !!!
 
Član
Superr Audi nema sta,,samo naprijed,,,,,u mene su zatamljena stakla i idem u njemacku vrlo cesto nisam jos imao problema sa staklima...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top