audi a3 2.0 tdi 2006g

audi a3 2.0 tdi 2006g

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidjao sam ga i ja po sa.. reci mi kako ti je vozit na 18ci,prelazak preko sina, rupe? Kakva je razlika u odnosu na 17
 
Član
Audi je zadnje nesto , imas odlican ukus ...
Boja mu je odlicna , feluge pogotovo a i motor je taman :D
 
Član
dado307 je napisao(la):
bigm je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
ma ko lutka, boja 10ka :cool:
jesi li iz sarajeva? vidjao sam istog ovakvog cesto dole po alipasinom, extra su mu i felgice i boja i sve, po felgama ga pamtim... ne znam jesi li to ti ili je bas identican...
Jesam iz sarajeva sam, moguce da si me vidjao po gradu, al sad treba sacekati april pa se opet felge stava:)

Schumi je napisao(la):
Lijepo auto,samo još malo stakla zatamniti :icon_biggrin:
zatmanio bi ja stakla, al cesto putujem u inostransto s anjim, pa bi me na granicama svaki pute zezali, to je razlog sto nije zatamnjen



ma nema sta, autic je za 10ku.. mogao bi ga zatamnit 30%, pogledaj u mojoj temi na golfu, prije toga imao na passatu isto 30% foliju, isao u austriju, sloveniju, hrvatsku... niko nista nije govorio, po danu se vidi unutra, navece bas fino... pozdrav i cuvaj vozilicu... :icon_smile:



u Njemačkoj je dozvoljeno sve zatamniti osim prednje i 30% suvozač/ vozač!
 
Član
Astra je napisao(la):
vidjao sam ga i ja po sa.. reci mi kako ti je vozit na 18ci,prelazak preko sina, rupe? Kakva je razlika u odnosu na 17
tesko,boli svaki put :) 17"sam kratko vozao samo par dana, ako uzimas 18" ni u kom slucaju repliku, samo orginal felge ili felge nekih malo jacih marki, kosta vise,jbg al se ne krivi
 
Član
Imam isti auto i komplet je zatamnjen...zadnja stakla 85%, prednja 65% i sofersajbna cak 50% i nikada nisam imao problema...hiljadu puta presao granice i slicno. Nije to bas tako tamno kao sto vjerovatno mislis...eto u mene je ovoliko zatamnjeno pa me ljudi mogu "komotno" vidjeti po danu i prepoznati ko je. Navece je druga prica ali ipak mrak je...i u auta koja nisu zatamnjena ne vidi se sve extra. Auto ti je extra,svaka cast,posebno mi se boja svidja,samo bi ti extra bilo da zatamnis sto se tice izgleda jer znam kako na mom izgleda jos je u mene metalik boja. Puno srece sa autom :123:
 
Član
druze, slobodno 65% sve zatamni, ja na petici imam isto ko i kolega gore 85% 65% prelazio sam granice nista, 65% je pravo mjera i izgleda fabricki, niko te nikad nece zezat za to...
 
Član
Astra je napisao(la):
druze, slobodno 65% sve zatamni, ja na petici imam isto ko i kolega gore 85% 65% prelazio sam granice nista, 65% je pravo mjera i izgleda fabricki, niko te nikad nece zezat za to...

Potpis ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top