Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
Pasaa mojj evo nesto sam odradio i u drugim kombinacijama jedva nadjo link ovog tribala...:D
2n9jepscopycopycopycopy.jpg

vchd.jpg

nvcn.jpg
 
Član
Ako misliš raditi i ako se svidja tu više premišljanja nema :lol: Lijep i unikatan detalj, nakaradnih primjera mozes vidjeti u svakodnevnom zivotu ;)

Moj glas ide za opciju :cool: 3! :cool:
 
Član
soffa je napisao(la):
Pasaa mojj evo nesto sam odradio i u drugim kombinacijama jedva nadjo link ovog tribala...:D
2n9jepscopycopycopycopy.jpg

vchd.jpg

nvcn.jpg

Selco druze svaka cast na ovome ;) al ne znam ko mi ovo moze odradit jbg.:icon_rolleyes: A ako mozes nesto jos iz kombinovat nebi bilo lose umjesto ovog virtuala :icon_rolleyes:
A meni se svidja ova 3 slika :icon_question: Al najgore je sto mi se ne u klapa ni uzasto....
Al haj vidi ako mozes sta jos nabacit da uradim ovo koji dan :icon_question:
Felge sam danas nabacio ;)
 
Član
et reko ti dragon ko ti moze odraditi..a ideje nemam ne znam sta vise da odradim meni nije lose ni ona prva slika sto sam ti odradio sportback jednostavna je...;)
 

JD.

Član
ovo bih ja stavio na auto ali ako ce ga neka cura voziti, ovako mi je previse...

auto izgleda skroz dobro izvana ne znam zasto diras ista...
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ovo ti moze uraditi Kile ili ti ga guster :) on to pravi , uradi ti kao naljepnicu i kad dosadi samo zgulis

Jeli ima neki broj od tog lika ili FB. :icon_question: I ja bi radio neljepnicu jbg.kad dosadji moze se skinut
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ovo ti moze uraditi Kile ili ti ga guster :) on to pravi , uradi ti kao naljepnicu i kad dosadi samo zgulis

Jeli ima neki broj od tog lika ili FB. :icon_question: I ja bi radio neljepnicu jbg.kad dosadji moze se skinut

JD. je napisao(la):
ovo bih ja stavio na auto ali ako ce ga neka cura voziti, ovako mi je previse...

auto izgleda skroz dobro izvana ne znam zasto diras ista...

Ma sve to stoji bruda :icon_rolleyes: Ali ovako mi je praevise bijel bas mu treba nesto da malo ubije tu bjelinu :icon_question::icon_question:
 
Top