Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Audi A3 1.8T Tuning - Styling !

Član
bruda moj nemam ideje nikakve jednostavno audiji je takvi da na njemu stoji samo jedna boja eventualno krov crni znaci sav crven il plav il crn ne bitno ali samo jedna..znam da je puno bijele i da zelis neki tribal sa strane evo i forumasi nek predloze ako je audi za tribala ja mislim da nije mozda neki sitni natpis..ja bi vise posvetio paznju izduvu makar samo nastavak odraditi uklopiti na zadnji branik..evo na ovoj slici sam ti vratioo felgice stavio sportback naljepnicu i to je to...;)
2n9jepscopycopycopy.jpg
 
Član
:lol::lol: ne mora biti tribal jbg.tribal je iz firo bruda vec odavno :icon_rolleyes: haj ako budes imo neke ideje sta da odradis jos :icon_question:
A idu sledecu sedmicu ako bog da felge ove opet nazad.....
A nije losa ni ova naljepnica isto mada mi je jednostavna :icon_rolleyes:
Nego vidi pravi neki kombinacija pa mi javi :lol:
 
mensure pokazi mu onu sliku koju sam ti spominjao,ili postavi ovdje pa poslusaj komentare,ono nije nesto obicno i sto se svakodnevno vidja,sofa vidjeces da mu sjeda pravo.
 
Član
Ako mi vjerujes ne znam koja je slika u pitanju?? Haj postavi ti da vidim o cemu je rijec ili mi cak nisi ni poslo :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
ko da je zapo negdje u blato pa slajdro :lol:
pa imaju i oni gotivniji fazoni sticker bomb(ili kako to vec ovi pravi tjuneri nazivaju) uradit mozda blatobran i jos neki detalj i ovo sto je crno na felgama obojit u neku ludu boju
 
ekrem_ je napisao(la):
ko da je zapo negdje u blato pa slajdro :lol:
pa imaju i oni gotivniji fazoni sticker bomb(ili kako to vec ovi pravi tjuneri nazivaju) uradit mozda blatobran i jos neki detalj i ovo sto je crno na felgama obojit u neku ludu boju

kakav ba stiker,kad se radi da se radi kako treba,da to covjek sredi bojom,stiker prije il kasnije ode,ovo ostaje kad se uradi kako treba,ako ce na style tu stikeri ne prolaze,mogo je staviti i macije oci jbg...
 
BHT Ovisnik
ovo zadnje kao airbrush mi se opasno sviđa, nije krkanski tribal il sl., ja da imam ovakvo vozilo uradio bih ovako nesto,bas bi unikatno bilo:cool:
 
Član
hehe i ovo je mojih ruku djelo cak je bila ljubicasta kobinacija i crni krakovi felgica ljubicasti...alii ja zelim brudi jos nesto agresivnije al nemam ideje..da mi jesto prnapadno jednostavno a da se primjeti na autu...bruda mozda lobanje sa strane da odradimo....:lol:
 
eto vidite davalja,a soffa znao sam da je tvojih ruku maslo,vidite da valja,originalno ali nista bez airbrusha,ness uglavnom na ovaj fazon,da zahvati rub malo vrata i dio haube,a ne standardno krov hauba,hauba krov.....
 
Administrator
CoL3 je napisao(la):
ovo zadnje kao airbrush mi se opasno sviđa, nije krkanski tribal il sl., ja da imam ovakvo vozilo uradio bih ovako nesto,bas bi unikatno bilo:cool:

Na ovaj izgled auta bi perfektno sjelo :) Ja da sam na tvom mjestu bi gledao da ovo uradim :) ;)
 
Član
Napravi mi sofa jos koju kombinaciju pa cemo da vidimo :/ eto imas sad slike nove kako izgleda druga je karambolka i hauba pa vidi da mi odradis na nove slike te kombinacije bruda pa cemo da vidimo jbg.nesto mocno da uradimo ;););) i zamoli bi bez prepucavanja i svadje jarani :icon_smile::icon_smile: samo komentari i prijedlozi bez uvreda ;););)
 
Top