audi 100 2.5 TDI

audi 100 2.5 TDI

Član
Imam ja nesto za njega http://www.pik.ba/artikal/74117/-amortizeri-sport-spusteni-za-audi-100-god-91-/ :) ako je zainteresiran javni :cool:
 
RE: audi 100 2.5 TDI UPDATE 29.03'10

evo nekih novina...

nazad sjeo difuzor i dvije rore






naprijed bi tebalo ovako izgledati(jos nije gotovo)


ove maglenke ce ici,sa led diodama




presvlaci i sjedista polahko(sam sebi radi)


pragovi gotovi,cekaju farbanje


felge su sad audijeve :D


i napravio je svoj logo,uz inspiraciju na s line :D


logo firme
 
Član
svaka cast, inace ovaj model audija, mi se oduvijek svidjao, a boja je MOC.....mislim da je ista boja kao moja, al stvarno ej audi sredjen bas po mom ukusu, nema chuninga,sve umjereno,al si ga slozio brate....svaka ti cast i sretno ti u daljim radovima, svidja mi se podjednako i prednji i zadnji kraj auta....
bolju 100-ju nisam vidio odavno....od sad ovu drzim za najjacu,kad bih imao, nebi nista mijenjao....ovako je mjera!!;););););)
 

rs6

Član
da li slucajno znas odakle je kupljen ovaj audi i da li je slucajno bio druge boje ???
 

rs6

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
hmm ne bih ti znao reci mozda crn,tamno plav a motor je bio cini mi se 2.6 benz (ako se ugradjivao uopste)

jest se ugradjivao kratko, pa su poslije presli na 2.8 .....
kont'o sam da nije bio tamno zeleni metalik...al ajd nebitno ... :) nije lose samo da je usavrsio single frame bilo bi top :) postavi jos slika,a i te kakav je bio postavi nek se vidi razlika ;)
 
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
jes dobar ' a dje ovaj audi ' kako ga ja ne vidam nikako :S misha mu'

bas mi se svidja :)))

rijetko je na cesti,covjek vozi jednog audia karavana i cady-a od firme,tako da nema vremena :icon_biggrin:
 
Top