audi 100 2.5 TDI

audi 100 2.5 TDI

Član
svaka cast na ideji, izgleda ekstra i ovako na slikama, barem meni..;);)
i svaka cast na trudu, trebalo je ovo uraditi:smajli10::smajli10:
 
AnDel je napisao(la):
pa da nema ovih karambolki nebi ni bio nikakav tuning i nebi cojk ni stavio auto ovdje ...ovako je privlacan i lijepo posebno izgleda jos farovi valjali bi moderniji s ovom maskom....
zanimljivo je to koje se god auto na forumu pojavi s malo tunninga stylinga i slicno onda sve nesto nekima nevalja....a pojavi se najobicniji golf kec il dvica i odmah joj extra ovo ono svida mi se nediraj nista..neki ljudi bas ne znaju sta je tunning :icon_rolleyes:

potpis,meni se svidja ova karambolka i uopste mi ne djeluje cunerski,a ovo je auto vrh i po udobnosti i po motoru i po svemu...............;)
 
Član
Lijepo je vidjeti da covjek ulaze toliki trud u auto i da sam radi sve na autu (vjerovatno i prijatelji pomazu) :icon_smile:

Uglavnom izvjestavaj nas o daljnjem napredku ;)
 
Član
lijepo sve izgleda podsjeca na a8 al da se spusti svi bi tek onda vidjeli da to sve extra lezi neka neko u photoshop ga spusti i zatamni da vidimo:icon_smile:boja je perverzija...a nazad treba skloniti sve znakove
 
Član
AnDel je napisao(la):
lijepo sve izgleda podsjeca na a8 al da se spusti svi bi tek onda vidjeli da to sve extra lezi neka neko u photoshop ga spusti i zatamni da vidimo:icon_smile:boja je perverzija...a nazad treba skloniti sve znakove

Evo ja sam se potrudio da odradim Audi-a u PS-u :icon_smile:

6svup4.jpg
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
lijepo sve izgleda podsjeca na a8 al da se spusti svi bi tek onda vidjeli da to sve extra lezi neka neko u photoshop ga spusti i zatamni da vidimo:icon_smile:boja je perverzija...a nazad treba skloniti sve znakove

Evo ja sam se potrudio da odradim Audi-a u PS-u :icon_smile:

6svup4.jpg

o tome drug pricam auto je vrhhh;)svaka cast stvarno ljepsu stotku nisam vidio kultura lijepo...
 
od chrom lajsne prema unutra(ova rebra i audijev znak) je fabrika,okolo ovaj crveni dio je on pravio,a karambolka je isto tako home made...
kakva nova setica :D
danas kad sam bio,uzimao je mjere za pragove...
momak je inace plasticar,moze jos jednog napravit :lol:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
od chrom lajsne prema unutra(ova rebra i audijev znak) je fabrika,okolo ovaj crveni dio je on pravio,a karambolka je isto tako home made...
kakva nova setica :D
danas kad sam bio,uzimao je mjere za pragove...
momak je inace plasticar,moze jos jednog napravit :lol:

jel samo za sebe radi,ili radi i drugima,za pare naravno....:icon_smile:
 
još da nađe dobrog limara da mu haubu spusti i uklopi sa maskom
kao na novim modelima što dođe bilo bi puno bolje, i nazad bi mu
trebao spojler na gepek staviti,
 
Top