anti-tuning

anti-tuning

Član
aaaa znam momka sa ovim gore prvim golfom sa 4 vrata zivi blizu mene pa bgte kandilji mu nisu ravni:lol::lol::lol: sad je stavio led traku preko cijelog prednjeg branika pa svarno je ruzno pogotovo navece nemoze se gledat u auto a i unutrasnjos ja mislim nema dijela gdje nema diode..strahota inace momak je po struci elektrotehnicar pa je experimentiso sa tim diodama..hahhah:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
sole_boy je napisao(la):
aaaa znam momka sa ovim gore prvim golfom sa 4 vrata zivi blizu mene pa bgte kandilji mu nisu ravni:lol::lol::lol: sad je stavio led traku preko cijelog prednjeg branika pa svarno je ruzno pogotovo navece nemoze se gledat u auto a i unutrasnjos ja mislim nema dijela gdje nema diode..strahota inace momak je po struci elektrotehnicar pa je experimentiso sa tim diodama..hahhah:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

haha znam ga i ja isao samnom u skolu samo je on mladja generacija, ja radio kod jarana kad taj dode hahah nema steka a sank glavni hahha
 
IGY je napisao(la):
nikad niko nece shvatiti sta je tuning a sta anti tuning

Upravo... jos na ovom spojleru sto je na porsche-u pise "Porsche", mogao je viditi da je fabricki spojler... valjda fabrika pocela proizvoditi anti tuning dijelove :lol:
 
Član
469983_436011316416749_1330231029_o.jpg
 
Član
menso206 je napisao(la):
sole_boy je napisao(la):
aaaa znam momka sa ovim gore prvim golfom sa 4 vrata zivi blizu mene pa bgte kandilji mu nisu ravni:lol::lol::lol: sad je stavio led traku preko cijelog prednjeg branika pa svarno je ruzno pogotovo navece nemoze se gledat u auto a i unutrasnjos ja mislim nema dijela gdje nema diode..strahota inace momak je po struci elektrotehnicar pa je experimentiso sa tim diodama..hahhah:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

haha znam ga i ja isao samnom u skolu samo je on mladja generacija, ja radio kod jarana kad taj dode hahah nema steka a sank glavni hahha

mah ovo na gepeku ovaj spojler nidze veze i naprijed ova maska ali opet dobar je on kakvih ima bgte..haha...ako znas (Erka)iz Prusca hej taj momak lijepi slicice od zvaka na auto da vidis sranja i branikka...haha..ako naletim na sliku postavljam odma...:lol::lol::lol:





Uploaded with ImageShack.us
evo sta je taj momak radio...hahah...ali kad naaletim pa uslikam ekrovog golfa e tek tad ima d ase zakocenete...:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top