anti-tuning

anti-tuning

Član
AnDel je napisao(la):
ovo je novi pasat s dzeno opremom :D

dajte malo antituninga klasicnog...a ne neke krseve yuge, eskorte ovo ono koji bi i bez tih dzidza midza bili isti otpad...
stavljate ovdje otpad...ako je antituning dajte onda nesto bas u tom smislu (kao sto je npr.ovaj golf)...
tj. auta koja su decentno preradjeno u cilju stylinga(tuninga) a ispostavilo se da je ulaganje bilo potpuni promasaji da se dobio kontra efekt-antituning...
npr.sta je na ovom pasatu antitunning? auto cista fabrika (osim nekoliko slova viska) -to nije antituning isto kao sto nije tunning auto ako ja npr. stavim neke zmigavce mocne...to su samo sitnice neke bezze koje ne uticu bitno na izgled i koje ne cini auto tuniranim i obratno....
Potpis


tibor987 je napisao(la):
Ne glupirajte se, jedno je tunirano auto, drugo show car...ko ovo ne moze razdijeliti u svojoj glavi nek se ne javlja...
I ovdje potpis ;)
 
Početnik
jubix je napisao(la):
SoundLunatic je napisao(la):
Evo jedan iz naseg grada, auto je stvarno uradjeno profesionalno i po meni je sve odlicno osim prednjeg kraja, VR6 masina, unutrasnjost od 3ice, sve je extra, samo prednji kraj promjenit i jos par sitnica. :icon_biggrin: BTW na prodaju je pa ako koga zanima.. :)








vidio sam ovog golfa..juce is'o prema travniku..stoji parkiran..ja izaso da vidim,dal' da se smijem il da placem..sta covjek ucini..auto je groznooo!!!
da nema prednji kraj od trojke odlican bi bio...a vidi tek felgice,keskin kt4 ¸9x16 jaooooooooooo
 

MTR

Član
eno ga stoji preko puta Bajre prije Travnika , gledao sam ga i ja , sve je ok uradjeno samo prednji kraj ga ubi , ovo uzet i stavit kako treba masku od dvice i auto je mina
 
Član
MTR je napisao(la):
eno ga stoji preko puta Bajre prije Travnika , gledao sam ga i ja , sve je ok uradjeno samo prednji kraj ga ubi , ovo uzet i stavit kako treba masku od dvice i auto je mina

jos da skine ove folije...i stavi normalne bilo bi ekstra...
al' opet,nekome se ovako svidja,razni ukusa :icon_smile:
 
Početnik
ja ne mogu da vjerujem da ljudi mogu ovako nesto da naprave a da ne gledaju auto kao cjelinu samo neka ga pogleda sa strane da je normalan i malo vidio bi da se ovaj prednji branik ne uklapa nikako da ne prati liniju auta ni blizu da je bar neke pragove stavio ali ovako je da te bog sacuva jos..... I jos jedan detalj ne vidi se bas sa slike ali onaj dio gde ide lajsna preko cjele duzine auta kako je glupo odradjeno na prosirenju... Bas je bezveze!!!

Ali sreca pa je ovako nizak napred brzo ce ga odvalit...
 
Top