anti-tuning

anti-tuning

Član
Got2b je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/515046/-bmw-/#sta=slike

to je taj famozni sa recardo sjedistima:D

Pitanje za BMW

Imam pitanje vezano za BMW što prodajete...

drug jel to stvarno M3 ... kolko imas ks i kolko trosi

Mr__Emir
14.08.2010
Prije 1 sedmica, 1 dana, 12 sati i 45 minuta
Re: Pitanje za BMW

Drug u papirima pise 40 radi registracije a ima plin i trosi kao normalno auto dizel na plinu a benzin punoo uzima zato ima plin kontas...

Bmw i nije takva kriza ogromna , al sto je gazda papak malo je reci :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ovo je novi pasat s dzeno opremom :D

dajte malo antituninga klasicnog...a ne neke krseve yuge, eskorte ovo ono koji bi i bez tih dzidza midza bili isti otpad...
stavljate ovdje otpad...ako je antituning dajte onda nesto bas u tom smislu (kao sto je npr.ovaj golf)...
tj. auta koja su decentno preradjeno u cilju stylinga(tuninga) a ispostavilo se da je ulaganje bilo potpuni promasaji da se dobio kontra efekt-antituning...
npr.sta je na ovom pasatu antitunning? auto cista fabrika (osim nekoliko slova viska) -to nije antituning isto kao sto nije tunning auto ako ja npr. stavim neke zmigavce mocne...to su samo sitnice neke bezze koje ne uticu bitno na izgled i koje ne cini auto tuniranim i obratno....
 
Član
AnDel je napisao(la):
ovo je novi pasat s dzeno opremom :D

dajte malo antituninga klasicnog...a ne neke krseve yuge, eskorte ovo ono koji bi i bez tih dzidza midza bili isti otpad...
stavljate ovdje otpad...ako je antituning dajte onda nesto bas u tom smislu (kao sto je npr.ovaj golf)...
tj. auta koja su decentno preradjeno u cilju stylinga(tuninga) a ispostavilo se da je ulaganje bilo potpuni promasaji da se dobio kontra efekt-antituning...
npr.sta je na ovom pasatu antitunning? auto cista fabrika (osim nekoliko slova viska) -to nije antituning isto kao sto nije tunning auto ako ja npr. stavim neke zmigavce mocne...to su samo sitnice neke bezze koje ne uticu bitno na izgled i koje ne cini auto tuniranim i obratno....

konacno neko ko shvata ovu temu... ;)
 
Član
Odkad nista nisam postavio ovdje ;)

1touxh.jpg
 
Član
Ne glupirajte se, jedno je tunirano auto, drugo show car...ko ovo ne moze razdijeliti u svojoj glavi nek se ne javlja...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ne glupirajte se, jedno je tunirano auto, drugo show car...ko ovo ne moze razdijeliti u svojoj glavi nek se ne javlja...

znas i sam tibore da vecina ne konta ovu temu, tako da ne vrijedi po 1000. put govoriti jedno te isto... ;)
 
tibor987 je napisao(la):
Ne glupirajte se, jedno je tunirano auto, drugo show car...ko ovo ne moze razdijeliti u svojoj glavi nek se ne javlja...

ama dajte neka ih samo neka postavljaju, vrijedi se ismijati ovima sto postavljaju na tome sta postavljaju kao anti-tuning :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top