anti-tuning

anti-tuning

Član
svi bi da od svojih auta naprave Audi:D:lol::lol:
Passat preruzan!!!!:icon_mad::icon_mad: covjek mora bit il glup il lud pa ono napravit od auta!!!fuj,fuj,fuj...
 
Član
:lol::lol::lol:

mislim da je bilo ;)

nije normalan

1985 Zastava 101 1.3
Nadimak: Rocket Kec
Snaga: 120 KS
Tezina: 900 Kg
Max brzina: 190 Km/h
0 - 100km/h: 9s
0 - 400m: 20s
0 - 400m: 155 Km/h
SPL: 130 dB
 
Član
joj passata bog te :icon_eek: jel moguce da neko plati pare da unisti potpuno auto...
a zastava je beton bar privlaci paznju :lol:
 
Član
akka je napisao(la):
po meni je ova slika za anti-tuninga ..ocjeniti vi :icon_question: i jos se prodaje ew link http://www.pik.ba/artikal/520820/pasat-1-9-dizel-tdi/#sta=slike


A ludjaka :icon_rolleyes: sa ovom maskom nevjerujem da ce ga ikad prodap pogotovu ne za ove pare :D al svakakvih pacijenata ima mozda se nadje neki koji gotivi bas ovaj stil :lol:
 
Evo jedan iz naseg grada, auto je stvarno uradjeno profesionalno i po meni je sve odlicno osim prednjeg kraja, VR6 masina, unutrasnjost od 3ice, sve je extra, samo prednji kraj promjenit i jos par sitnica. :icon_biggrin: BTW na prodaju je pa ako koga zanima.. :)







 
Legend
ovom autu treba prednji normalan branik,i naci od g60 rally-a farove i grill......bio bi perfect
vidi se da je ulozeno fino para,vidi se da je i sve upasano ko' bombon...ovdje se islo na neki extremni look,....to postujem ali ovo naprijed je previse ( farovi i blatobrani od trojke,i onda to sve ukaki sa audi grill-om)
 
Top