anti-tuning

anti-tuning

Član
oces jarane BMW 3.5 motor samo glava od 2.5 6 klipova 240 gravirna toliko i ide prela boja mijenja ono boju sporski spojleri i to felge i gume kostaju samo felge 2000 km i gume 1000 km unutra recardo sjedista kozna crno s crvenim ozvucenje extra prva brzina ide ono gore sporski bmw je ima unutra 2 kao kompjutera koja govore koliko je zagrijan koliko ima goriva koliko se moze jos preci itd svasta nesto i + ima plin....

hahah sta mu ovaj u ponudi nakenja reko bi covjek space shutle sastavio hahahhaa
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ne znam jel bilo sad naletih slucajno

http://www.pik.ba/artikal/509569/audi-80-tuning-i-styling/

extra stanje

extremno preradjen sa 12 pehara sa takmicenja

malo fali da poleti ;)




:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
vidio sam ovog audija prije 4 godine bio na styling-u u Modriči (ako je uopšte bio styling tad) uglavnom strašan je
 
Član
hmm ovaj audi je malo čudan, dao bi se on srediti...skinuti glupi rep, promjeniti ove branike u neke standardne i promjeniti auspuh,zatim odljepiti one glupe naljepnice, a interier je ok, samo poskidat privjeske i neonke...

sve u svemu svidja mi se hauba kako je uradjena, ali i na njoj je morao metnuti ove glupe zakacke ali hajd moze se to progledat..
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol: :icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::spam::spam::spam::spam::spam::spam::spam:
 
Top