Amra Silajdžić reklamira Mercedesovu B klasu

Amra Silajdžić reklamira Mercedesovu B klasu

ajd kad je vec tema otisla u off da i ja sta dodam.. svi vw fanovi kritikuju onaj novi Seat zato sto u centralnoj konzoli ima 3 otvora za ventilaciju..koliko vidim i ovaj mercedes isto tako to ima,ali svi su na strani mercedesa naspram (u ovom slucaju) citroena...pa gdje je ta nova tehnologija??
 
olensoner je napisao(la):
E jesu nasli ko ce im reklamirati, tacno mi se ogadio Mercedes...

Djevojka bila u spotovima E. Inglesiasa , Taio Cruz-a , osvojila bezbroj titula ljepote , fakat ne razumijem tvoj komentar :icon_rolleyes:
 
Član
ko ce razumjeti nas bosnje takav mentalitet, cim je neko nas uspijesan odmah smo tu da ga popljujemo i 'spustimo' ,tudje je uvijek bolje nego nase (kao ona ne valja, ko je to ona- otisla iz bih i reklamira neki tamo njemacki MERCEDES)...umjesto da ga podrzimo i dignemo jos vise...kompleks nize vrijednosti, zavist, neostvarene zelje iz djetinjstva ili sta vec :D:icon_biggrin:?...ako ona nije izgledom 'savrsena' i uspjesna u tome sto radi , ne znam ko jest ..ne mogu da vjerujem kakvi smo stvarno, i cudimo se sto nam je drzava u banani ?;)
 
Vernes_AMG je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
E jesu nasli ko ce im reklamirati, tacno mi se ogadio Mercedes...

Djevojka bila u spotovima E. Inglesiasa , Taio Cruz-a , osvojila bezbroj titula ljepote , fakat ne razumijem tvoj komentar :icon_rolleyes:

Znam je ja itekako dobro prije svih tih spotova i ostalog, tako da znam sta pricam...
@Andel, ako se na mene odnosilo, onda si me pogresno ocjenio, postedi me Boga ti te price o bosnjama. Naime, ja se itekako radujem uspjehu ljudi, bilo cijem, postujem ljude sa iskrenim i postenim namjerama i podrzavam iste, jer mi to i vjera nalaze. Takodjer nisam osoba koja voli da traca i ogovara, niti namjeravam to raditi i u ovom slucaju. Nema ovo veze sa njenim izgledom ni sa silnim spotovima, niti osjecam neku zavist i ljubomoru, svaka joj cast, ali karakter ima gadan.
 
Dobra Amra, dobra Amricaaa;);)

A sad sto tice ovog dvoboja:) Naravno stacu na stranu Mercedesa:) logicno:) mada . . . i svabu kad pitas koje auto je najbolje, on kaze "NOVO" :). Glupo je se prepirati oko toga, sto ljudi sto cudi, svako ima svoj ukus, i niko od nas nije kompententan da kaze, ovaj valja ovaj nevalja! Ja cu uvijek biti za mercedes makar bio i najgori i najruzniji jer Mercedes za mene ima ono nesto, i ne pada mi na pamet dok sam ziv da mjenjam marku vozila! Ostala vozila postujem i volim tako ponekad provozati nesto drugacije, ali srce vazda vuce zvjezdi trokrakoj;););)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dobra Amra, dobra Amricaaa;);)

A sad sto tice ovog dvoboja:) Naravno stacu na stranu Mercedesa:) logicno:) mada . . . i svabu kad pitas koje auto je najbolje, on kaze "NOVO" :). Glupo je se prepirati oko toga, sto ljudi sto cudi, svako ima svoj ukus, i niko od nas nije kompententan da kaze, ovaj valja ovaj nevalja! Ja cu uvijek biti za mercedes makar bio i najgori i najruzniji jer Mercedes za mene ima ono nesto, i ne pada mi na pamet dok sam ziv da mjenjam marku vozila! Ostala vozila postujem i volim tako ponekad provozati nesto drugacije, ali srce vazda vuce zvjezdi trokrakoj;););)

potpuno se slazem s tobom ;)
 
Član
ja nisam bio neki ljubitelj mercedesa (oduvijek mi je bio drazi audi, pa cak i bmw), al kad sam se vozio u novoj C klasi, promijenio sam misljenje. ono auto je meni bez mane, nek prica ko sta hoce... :D:cool:
 
Top