Amra Silajdžić reklamira Mercedesovu B klasu

Amra Silajdžić reklamira Mercedesovu B klasu

Član
amri svaka cast, a svaka cast i bilo kojem bosancu i hercegovcu koji se uspije probit u svijetu na ovaj nacin. ;)


a sto se tice ovog svabe protiv francuza, ja bi to ovako formulisao: svabe uvjek idu na sigurno i uvjek "zadovolje" ono sto se trazi od njih, al francuzi imaju inovativnost, e sad realno nekad naprave fulu, pa useru i sefa i stanicu, sto bi se reklo, al zato kad ubodu, onda ga bas ubodu ono maksimalno. e sad neko se voli utopit u masu, a neko voli da je drugaciji od ostalih, to je tako uvjek bilo i tako ce ostat. nema potrebe za svadju i vrijedjanje. :icon_biggrin:
 
xxfmanxx je napisao(la):
amri svaka cast, a svaka cast i bilo kojem bosancu i hercegovcu koji se uspije probit u svijetu na ovaj nacin. ;)


a sto se tice ovog svabe protiv francuza, ja bi to ovako formulisao: svabe uvjek idu na sigurno i uvjek "zadovolje" ono sto se trazi od njih, al francuzi imaju inovativnost, e sad realno nekad naprave fulu, pa useru i sefa i stanicu, sto bi se reklo, al zato kad ubodu, onda ga bas ubodu ono maksimalno. e sad neko se voli utopit u masu, a neko voli da je drugaciji od ostalih, to je tako uvjek bilo i tako ce ostat. nema potrebe za svadju i vrijedjanje. :icon_biggrin:

;)

Komotno moze lock, rekao si sve.
 
Član
Sta ce lock ba, ovo nije tema francuzi vs njemci, nego Amra u akciji :lol:

Nadam se da neko onaj moj post na prethodnoj stranici nije shvatio ozbiljno :D

Svabe vazda nude najbolji osjecaj kvalitete i kvalitetu medju najboljima, a u ostalim stvarima ima i boljih od njih.
 
Član
http://s2.desktopmachine.com/pics/MB_SLK-55_3001_1024x768.jpg

kad citroen nesto ovako napravi onda cemo se raspravljati ;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
neki ne vide dalje od svog nosa izgleda :icon_rolleyes:

ako mislis na mene,

vidim ja dalje ,razumijem sve ali da citroen bude bolji od bilo kojeg mercedesa pa to je smjesno :icon_smile:
 
Član
Ovdje je smiješno jedino to što citroena komentarišu pojedinci koji nikad nisu sjeli a kamoli da su vozili to auto.
I opet ona ista priča od strane ljubitelja trokrake zvijezde: mercedes je najbolje auto, a kad ih upitaš da tu tvrdnju objasne činjenicama odgovor je da se to jednostavno samo po sebi podrazumijeva (vjerovatno zato jer je njegov dedo nekad davno imao 123-cu i nikad sa njom nikakvog problema). :lol: :lol: :lol: :lol:
 
emsho21 je napisao(la):
http://s2.desktopmachine.com/pics/MB_SLK-55_3001_1024x768.jpg

kad citroen nesto ovako napravi onda cemo se raspravljati ;)

I ti jarane branis Mecku i uzmes njihov model kojeg se svaki pravi ljubitelj stidi :D *ebo te SLK , skup ko sam djavo a ni u cemu nije najbolji

Nego , svi znamo da se Mercedesi racunaju tek od C klase pa nadalje ( bez ovih podklasa tipa SLK )

Mozda C6 ima bolji ovjes od S klase , mozda je nekima ljepsi , ali trziste je reklo svoje i to ne balkansko trziste nego Evropsko , mislim , majku mu zna se sta je S klasa , tradicija , kvalitet , snaga , nadmoc sve ono sto treba covjeku koji je pun ko brod :cool:
 
Član
emsho21 je napisao(la):
citroen ni za 100 godina nece moci sa njemackim proizvodjacima,a pogotovo sa mercedesom i sto se tice dizajna i kvalitete.pa valjda mi balkanci znamo da je mecka mecka;)

Jos jedna golf i svabo fan :D Aj sve al odakle ti da citroen ne moze po dizajnu biti konkurentan :icon_rolleyes: ljudi bas imaju dizajn i iznad njemacke konkurencije a kamoli da kasne za njima :icon_smile:

Mada je mercedes 190 moje prvo auto tak da volim tu marku :D al ne treba podjecnjivat ni druge ;)
 
Član
emsho21 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
neki ne vide dalje od svog nosa izgleda :icon_rolleyes:

ako mislis na mene,

vidim ja dalje ,razumijem sve ali da citroen bude bolji od bilo kojeg mercedesa pa to je smjesno :icon_smile:
:D znaci i oni stari hrdjavi merc je bolji od najboljeg citroena sve si gore napisao:lol::lol:
 
Član
o s klasi, mercedesu, citroenu itd nadjemo sudit "mi" koji smo vecinu tih auta vidjeli na netu tako da nemojte svaku temu gusit.. Svaka cast za uspjeh djevojke!
 
Top