Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
meni se svidja :icon_biggrin: ... a kad mi isfura skinem, nije mrtva glava :D

Chuza je napisao(la):
Dado16v je napisao(la):
Da nije ova ? http://www.pik.ba/artikal/3808382/alfa-147-3700km-063-462-659-sa-mjenjacom-selenspeed/

to ti je ta danas stigla,trebala se registrovat al posto su uvozni papiri iz prosle godine carina se treba platit i tak da se ne isplati regat i ode u dijelove ;)

Drug ova alfa je kod njih na otpadu vec dugo vremena, gledao sam je par puta i par puta se pokusavao dogovoriti za sjedista al' previse trazi.. Icon_wink
 
Član
ta alfa je na piku ima pola godine,ako ne i više,a kad je stigla ne znam

koliko je trazio love ako nije tajna, za siceve
 
Član
dumpors je napisao(la):
ta alfa je na piku ima pola godine,ako ne i više,a kad je stigla ne znam

koliko je trazio love ako nije tajna, za siceve



600km + obicne.. uz to daje i one ostale na vratima zeze al sto je puno puno je ..
 
Član
baš tako, puno je to love,još u zamjenu uzme druge, pa i njih proda i eto pola cijene auta pokrio sicevima:lol:
 
Član
Ja nezz jel danas mu dobar dan bio,al je trazio danas 350KM za sjedista :icon_smile:

Sto se tice stajanja,da stoji dugo jer se pokusala registrovat al prevelika carina jer su papiri uvozni od prosle godine a i auto je iz Svice koja nije u EU pa je carina porez pdv mnogo veliki pa se ne isplati regat je ;)
 
Član
@Chuza ipak je on k'o promjena vremena, jucer trazio 500 pa 450km al nebi mjenjao.

Danas se radilo dubinsko pranje.. full.. podovi, sjedista, nebo, gepek, motor i zadovoljan sam :icon_wink

v6htld.jpg
 
Član
Steta,al je lud totala jbg meni kaze 350 i nosi jos cu dati gratis onaj naslonjac sredisnji al jbg kad nema cojek para kad treba :D
 
Član
Danas Alfa isla na pregled trapa u Sofu i nista nije sjebano ali ipak su mi rekli da razmislim o zamjeni lafeta dok nisu pocele skripati. Tako da se sutra ide u nabavku dijelova pa zamjena :icon_smile:
 
sve super samo hauba i folija :icon_twisted:
evo jedna od kolege sto je neki dan uradjena, GTA body kit je na njoj stavljen i lakirana u neku jebacku crnu :lol:
12004_10201005854089857_1701071540_n.jpg

524783_10201005865330138_914370020_n.jpg
 
Top