Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Član
lijepo utegnuta zaista,mislio sam je neka diskretna ljepka,a ti reklamu na auto postavio:lol:
Vidim nema jos spojlera, steta,nedostaje joj. Najbolje da ga meni prodas:D
 
Član
dumpors je napisao(la):
lijepo utegnuta zaista,mislio sam je neka diskretna ljepka,a ti reklamu na auto postavio:lol:
Vidim nema jos spojlera, steta,nedostaje joj. Najbolje da ga meni prodas:D
Bolja reklama ne moze :lol: nema djabe ni u stare babe ;)

Spojler evo u kuci, stoji mi i kupi prasinu. Njega cu na proljece postaviti. Imam nekih drugih planova, a da ga prodajem nema sanse, jedva sam ga nasao heheh..
ArminM je napisao(la):
nek si se vala nakanio da ubacis slike, red je bio

extra je ispalo:cool:

Morao sam, ti me nagovorio :lol: hvala ;)
 
Član
Cisto da osvjezim temu :lol: Alfa se preko zime nije vozala al' sad je opet pocela.. prije par dana promjenjeno ulje i filteri.. pa onda me neki levat udario na parkingu i puko mi naprijed karambolku.. to cu srediti sljedecih dana... pored toga jos par stvari koje sam ostavio za proljece, dok se zavrsi bice slika... popusio kaznu zbog folija u Banja Luci i tako te gluposti... i da.. opet me alfica iznenadila sto se tice potrosnje.. prosjek potrosnje na zadnjih 750km 8l, ipak tu ima dosta gradske voznje po Tuzli, Banja Luci, Jajcu itd, tako da sam prezadovoljan ;)

374521_165057460282514_100003347825922_232487_502665824_n.jpg
 
Ma opet je bolji TDI :D , fino fino, a idiota uvijek ima, dobro je pa nije sta vise, mada je sve nepotrebni trosak... Sljedeci put nek djevojka obuce normalne pantole, crno pa se ne vide krivine :D, sve najbolje :cool:
 
Član
Dobra alfa pravo, samo da li je pametno stavljat neko zensko u kombinaciji sa autom, jer onda je teze uocit ljepotu samog auta... :D :D :cool:
I koliko % su ti ove folije?? :icon_question:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ma opet je bolji TDI :D , fino fino, a idiota uvijek ima, dobro je pa nije sta vise, mada je sve nepotrebni trosak... Sljedeci put nek djevojka obuce normalne pantole, crno pa se ne vide krivine :mrgreen:, sve najbolje :cool:

IDOLU:cool::cool:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ma opet je bolji TDI :D , fino fino, a idiota uvijek ima, dobro je pa nije sta vise, mada je sve nepotrebni trosak... Sljedeci put nek djevojka obuce normalne pantole, crno pa se ne vide krivine :D, sve najbolje :cool:
;)
adoj je napisao(la):
Dobra alfa pravo, samo da li je pametno stavljat neko zensko u kombinaciji sa autom, jer onda je teze uocit ljepotu samog auta... :D :D :cool:
I koliko % su ti ove folije?? :icon_question:
Ma nemam pojma postotak, to su one sanerske folije iz FIS-a..
GTI FAN je napisao(la):
Ma i Alfa i cura su vrh,ljepotice prave. :icon_biggrin:

hvala :lol:
 
Član
I ja sam napravio spojler, dobro je ispao.To bar mozes za 147-cu.Bolje dupe ima alfica od ove male!!
 
Top